ANTİ OBSEDÖR ÖTRELEMEK ERDEMSEL ÖZELLİĞİ

ANTİ OBSEDÖR ÖTRELEMEK ERDEMSEL ÖZELLİĞİ

ÖTRELEMEK, İLGİLİ OLUNAN KONU VE DURUM VE OLAYLARI YOĞUN BİR ŞEKİLDE KABUL ETMEMEK, İSTEMEMEK, ONAYLAMAMAK ANLAMINA GELEN, İLGİLİ OLUNAN KONULARI İTİLİMLER ŞEKLİNDE ANTİ OBSEDÖR DIŞLAMALARI SAĞLAYAN, ONU KENDİ ALANLARINDA YAŞATMAYA İZİN VERMEYEN ERDEMSEL ÖZELLİKTİR. BU DURUM ŞİX YAŞAMINDA ANTİ OBSEDÖR ÇALIŞMALAR YAPILMASI İÇİN ÖZELLİKLE KULLANILIR, OBSEDÖR BÜTÜN SORUNLARIN, YASAK BİLGİLERİNİN İÇERİKLERİNİN ÖTRELENMESİ ŞEKLİNDE BİR DURUM YAŞATILARAK KULLANILIR. BUNUN DIŞINDA ŞİX YAŞAMININ KENDİ YAŞAMSAL ÖZELLİKLERİ İÇERİSİNDE ÖTRELEMELER KULLANILMAZ. ŞİX YAŞAMI BİR BÜTÜNDÜR VE BU KADAR YOĞUN BİR İTİLİM VE DIŞLAMA DURUMU KULLANILMADAN OLAYLAR YAŞATILIR, MUTLULUKLARLA VE GÜZELLİKLERLE İSTENMEYEN DURUMLAR ÇÖZÜMLERE ULAŞTIRILIR. ANCAK ŞİX YAŞAMININ DIŞINDAKİ BÜTÜN ALANLAR İÇİN ÖTRELEMEK OLDUKÇA FAYDALI BİR ERDEMSEL ÖZELLİK OLARAK YAPILANDIRILIR.

ANTİ OBSEDÖR EXX ÖTRELEMEK OLUŞUMSAL ÖZELLİĞİ
OBSEDÖRLER VE OLUŞUMLARININ HEPSİNİ ŞİX YAŞAMININ BULUNDUĞU ALANLARDAN ÖTRELEME ÇALIŞMALARI YAPAN, ONLARIN BİZİMLE İLGİLİ OLMALARINA KESİNLİKLE İZİN VERMEYEN VE İLGİLİ OLDUKLARI BÜTÜN ALANLARI ORTAYA ÇIKARARAK BU ALANLARA ÖZEL ÖTRELEME ÖZELLİKLERİNİ VE ÇALIŞMALARINI YAPILANDIRAN, OBSEDÖRLER VE OLUŞUMLARININ HEPSİNİN ÖTRELENMESİ ŞEKLİNDE YOĞUN BİR YAPTIRIMSAL ÖZELLİĞİ ORTAYA ÇIKARARAK ONLAR ÜZERİNDE UYGULATAN OLUŞUMSAL ÖZELLİĞİ İLGİLİ BÜTÜN BİLGİLER İÇİNDE BİLGİSEL OLUŞUM ALANLARI DÜZENLER.

VARLIKSAL ALAN YAPILARIMIZDAKİ OBSEDÖR SORUNLARI ÖTRELEYEN OLUŞUMSAL ÖZELLİĞİ
BÜTÜN VARLIKSAL ALAN YAPILANMALARIMIZDAKİ, ENERJİLERİMİZDEKİ, DIŞ VİLSEL BEDEN ENERJİLERİNDEKİ BÜTÜN OBSEDÖR SORUNLARI VE YAPILANMALARI ÖTRELEMELER ŞEKLİNDE BİR ÇALIŞMA İLE SORUNLARIN YOK EDİLMESİNİ SAĞLAYAN, OBSEDÖR ETKİLERİ VE OLUŞUMLARI ÖTRELEYEREK ONLARI VARLIKSAL ALAN YAPILANMARINDAN ÇIKARAN OLUŞUMSAL ÖZELLİĞİ KONU İLE İLGİLİ TEDAVİSEL ÇÖZÜMLERİ İLE VE İLGİLİ BÜTÜN BİLGİLER İÇİN BİLGİSEL OLUŞUM ALANLARI DÜZENLEYEREK GEREKEN ŞEKİLDE YAPILANIR.

ANTİ OBSEDÖR EX ÖTRELEMEK OLUŞUMSAL ÖZELLİĞİ
OBSEDÖRLER VE OLUŞUMLARININ KENDİ YAPILARI ARASINDA BİRBİRLERİNİ ÖTRELEMESİNİ SAĞLAYAN, ONLARIN BİRBİRLERİ İLE OLAN İLİŞKİLERİNİ SONLANDIRAN VE YALNIZ VE ÇARESİZ BİR ŞEKİLDE KALMALARINA NEDEN OLARAK YOK EDİLMELERİ İÇİN İMKANLAR YARATAN OLUŞUMSAL ÖZELLİĞİ GEREKEN ŞEKİLDE YAPILANIR VE İLGİLİ BÜTÜN BİLGİLER İÇİN BİLGİSEL OLUŞUM ALANLARI DÜZENLER.

YASAK BİLGİLERİ İÇİN ÖTRELEMEK YAPILANMASI
ŞİX YAŞAMININ BÜTÜN YASAK BİLGİLERİNİN ŞİX YAŞAMININ BÜTÜN ALANLARINDA YAŞATILMAMASI İLE İLGİLİ OLARAK YAPILANDIRILAN ÖTRELEMEK YAPTIRIMSAL ÖZELLİĞİ, YASAK BİLGİLERİNİN İÇERİKLERİNİN YERİNDE UYGULAMA ALANLARINDA OLUŞMASINA İZİN VERMEYECEK ŞEKİLDE ÖTRELEMELER OLUŞTURARAK GEREKEN YAPILANMAYI SAĞLAR.