ÜSTÜNSEL ÖZELLİKLERİN YAPILANDIRILMASI

ÜSTÜNSEL ÖZELLİKLERİN YAPILANDIRILMASI

ÜSTÜNSEL ÖZELLİKLER, İLGİLİ ALANLARA DAİR BÜTÜN OLUŞUMLARIN BİR ARAYA GELMESİNDEN ORTAYA ÇIKAN ÜSTÜN ÖZELLİKLER ANLAMINA GELMEKTEDİR. ÜSTÜNSEL ÖZELLİKLERLE İLGİLİ OLARAK ÖRNEKLE, BÜTÜN TEMEL BİLGİLERİN YERİNDE UYGULAMA ALANLARINDA SORUNLAR VARSA, Kİ BU ANTİ OBSEDÖR SORUNLARLA İLGİLİ OLUR GENELLİKLE, BU ANTİ OBSEDÖR SORUNLARIN TEDAVİ VE BAKIM VE ONARIM VE SAĞLIK GETİRME YAPILANMASI SÖZ KONUSU EDİLİR VE BUNLARIN HEPSİNİN BÜTÜNLÜĞÜNDEN OLUŞAN TEK BİR OLUŞUM, ÜSTÜNSEL ÖZELLİĞİ ANLAMINDA GEREKEN YAPILANMASI SAĞLANARAK İLGİLİ ALANLARDA SAĞLIK, BAKIM, ONARIM VE TEDAVİ ÇALIŞMALARINI YAPAR VE İLGİLİ BÜTÜN BİLGİLER İÇİN ÜSTÜNSEL ÖZELLİĞİ ŞEKLİNDE BİLGİSEL OLUŞUM ALANLARINI DÜZENLER.
AYNI ŞEY TEMEL BİLGİLERİN ANTİ OBSEDÖR ÜSTÜNSEL ÖZELLİKLERİ İÇİN, RÜYADA FARKINDALIK BİLGİLERİNİN ÜSTÜNSEL ÖZELLİKLERİ İÇİN, DÜNYA YAŞAM ALANI SİSTEMİNİ SONLANDIRAN BİLGİLERİN ÜSTÜNSEL ÖZELLİKLERİ İÇİN VE BENZER ÖRNEKLERLE SORUNLU ALANLARIMIZIN ORTAYA ÇIKARILARAK ONLARIN ÜSTÜNSEL ÖZELLİKLERİ GEREKEN ŞEKİLDE YAPILANDIRILIR VE BÜTÜN İLGİLİ BİLGİLER İÇİN ÜSTÜNSEL ÖZELLİKLİ YAPTIRIMLAR VE ÇALIŞMA ÖZELLİKLERİ SAĞLAYAN OLUŞUMLAR SAĞLANIR.

ŞİX YAŞAMININ BÜTÜN YAPTIRIMSAL ÖZELLİKLERİNİN BÜTÜNLÜĞÜNDEN OLUŞAN ÜSTÜNSEL ÖZELLİĞİ
ŞİX YAŞAMIN BÜTÜN YAPTIRIMSAL ÖZELLİKLERİ, BİLGİLERİ BİR ÇALIŞMA İÇERİSİNE GİREREK TOPLAM BÜTÜNLÜĞÜN ÜSTÜNSEL ÖZELLİĞİNİ ORTAYA ÇIKARARAK BÜTÜN BİLGİLERİN UYGULAMA ALANLARINDA YAPILANMASI İÇİN BİLGİSEL OLUŞUM ALANLARINI YAPILANDIRIR VE GEREKEN ŞEKİLDE ÇALIŞMASINI SAĞLAR. BELİRLİ ARALIKLARLA YENİ BİLGİLER EKLENDİKÇE KENDİSİNİ GÜNCELLEME ÖZELLİKLERİ İLE ÇOK ÖZELLİKLİ ÜSTÜNSEL ÖZELLİĞİNİ ŞİX YAŞAMININ TEMEL BİLGİLERİNDE YAŞATIR. ÜSTÜNSEL ÖZELLİKLER 1 ,2 ,3 ŞEKLİNDE SONSUZ ARTAN OLARAK GEREKEN YAPILANMALARI ÇEŞİTLERİNE GÖRE SAĞLAYABİLİR.