KORUMAK ERDEMSEL ÖZELLİĞİ

KORUMAK ERDEMSEL ÖZELLİĞİ

KORUMAK, İLGİLİ OLUNAN ALANLARI, DURUMLARI VE OLAYLARI, ONLARA ZARAR GELMEMESİNİ SAĞLAYACAK ŞEKİLDE ÖNLEMLER ALMAK, ÇALIŞMALARDA BULUNMAK, SAVUNMAK VE GÜVENLİKLERİNİ SAĞLAMAK ANLAMLARINA GELEN ERDEMSEL ÖZELLİKTİR. BİR ALAN KORUNDUĞU ZAMAN O ALANIN KENDİ ÖZELLİKLERİNE VE YAPISINA HİÇ BİR ZARAR GELMEZ. ONUN KORUNMASI DEMEK, ONA ZARAR VERMEKLE İLGİLİ OLABİLECEK BÜTÜN DURUMLARIN VE OLAYLARIN VE ALANLARIN ENGELLENMESİ ANLAMINA GELMEKTEDİR. İŞTE BU AÇIKLAMA İLE ŞİX YAŞAMINDA KORUMAK ERDEMSEL ÖZELLİĞİ GEREKEN ŞEKİLDE YAPILANIR VE BÜTÜN KORUMALARLA İLGİLİ OLAN YAPILANMALAR GEREKEN ŞEKİLDE TANIMLARINCA ÇALIŞIR. KENDİSİNE ÖZEL ÇOK ÖZELLİKLİ KORUMA YÖNTEMLERİ İLE ŞİX YAŞAMININ BÜTÜN ALANLARINDAKİ KORUMA ÖZELLİKLERİNİ DÜZENLER.

ANTİ OBSEDÖR KORUMA ÖZELLİĞİ
OBSEDÖRLER VE OLUŞUMLARINDAN KORUNMAK İÇİN BİR ÇOK ÇALIŞMA YAPARAK VARLIKSAL ALANIN BÜTÜN KISIMLARINI VE ALANLARINI VE ŞİXİ KORUMAKLA İLGİLİ OLARAK YAPILANAN, KENDİSİNE ÖZEL ANTİ OBSEDÖR KORUMA ÇALIŞMALARI YAPAN, OBSEDÖRLERİN SALDIRILARI ALTINDA OLAN BÜTÜN ALANLARIMIZI TESPİT EDEREK ONLARI KORUMA ALTINA ALAN OLUŞUMSAL ÖZELLİK, İLGİLİ BÜTÜN BİLGİLER İÇİNDE BİLGİSEL OLUŞUM ALANLARI DÜZENLER.

ANTİ OBSEDÖR EX KORUMA ÖZELLİĞİ
OBSEDÖRLER VE OLUŞUMLARININ KENDİLERİNİ KORUMAKLA İLGİLİ OLAN BÜTÜN YAPILANMALARINI BOZAN, ONLARI KORUMASIZ VE SAVUNMASIZ BİR HALE GETİREN, BÜTÜN KORUMA ÖZELLİKLERİNİ ORTAYA ÇIKARARAK HEPSİNİ BOZAN, ÇALIŞAMAZ HALE GETİREN OLUŞUMSAL ÖZELLİK, İLGİLİ BÜTÜN BİLGİLER İÇİNDE BİLGİSEL OLUŞUM ALANLARI DÜZENLER.