ZIRH ERDEMSEL ÖZELLİĞİ

ZIRH ERDEMSEL ÖZELLİĞİ

ZIRH, BİR KORUNMA, SAKINMA, KORUMA, GÜVENLİK, KENDİSİNİ İSTENİLEN ALANLARDAN AYRI TUTMA ŞEKLİNDE İÇERİKSEL ÖZELLİKLERİ OLAN YAPILANMALARA VERİLEN İSİMLERDİR. ZIRHLAR OLDUKÇA SAĞLAM VE KORUMA ÖZELLİĞİ OLAN YAPILANMALARDIR. HANGİ KONU VE DURUM İLE İLGİLİ OLARAK ZIRHLAR YAPILANMIŞ İSE ONUNLA İLGİLİ ÜSTÜN KORUMA VE SAKIN VE GÜVENLİK ÖNLEMLERİ ALINMASI SÖZ KONUSU OLUR.BU AÇIKLAMA İLE ZIRHLAR ŞİX YAŞAMINDA İLGİLİ OLABİLECEK BÜTÜN ALANLARDA KULLANILIR VE KENDİSİNE ÖZEL KORUMA ÇALIŞMALARI İLE İLGİLİ BÜTÜN ALANLARDA ÖZEL KALKANSAL YAPILANMALAR VE ÖZEL YAPTIRIMSAL UYGULAMALARI İLE ZIRHSAL ÖZELLİKLERİNİ YAŞATIR. BU TANIMLA İLE ZIRH ERDEMSEL ÖZELLİĞİ ŞİX YAŞAMININ OBSEDÖR SORUNLARDAN ETKİLENEN BÜTÜN ALANLARINA ÖZEL ZIRHLAR MEYDANA GETİREREK GEREKEN ÇALIŞMALARI YAPAR.

ANTİ OBSEDÖR ZIRH OLUŞUMSAL ÖZELLİĞİ
OBSEDÖRLER VE OLUŞUMLARININ BÜTÜN KORUNMA VE GÜVENLİK OLUŞUMLARINI YOK EDEN, KENDİSİNE ÖZEL ZIRHSAL BÜTÜN ALANLARINI DAĞITAN VE ONLARIN KORUNMA VE GÜVENLİK ÇALIŞMALARINI SONLANDIRAN, HİÇ BİR ŞEKİLDE KENDİLERİNİ KORUMALARINA İZİN VERMEYEN ÇALIŞMALARI İLE YOK EDİLMELERİ İÇİN İMKANLAR YARATAN OLUŞUMSAL ÖZELLİK, İLGİLİ BÜTÜN ANTİ OBSEDÖR BİLGİLER İÇİN BİLGİSEL OLUŞUM ALANLARI DÜZENLER.

ŞİXİ KORUYAN ZIRH ÖZELLİĞİ
ŞİXİ VE VİLİ, KORUMAKLA İLGİLİ OLARAK GEREK ASTRAL ALANLARDA, GEREK RÜYALARDA, GEREK DÜNYA YAŞAM ALANI SİSTEMİNDE ÖZEL ZIRHSAL BİR YAPILANMA VE ÇALIŞMA İLE GEREKEN YAPILANMAYI SAĞLAYAN VE BÜTÜN OBSEDÖR ETKİLERDEN VE SORUNLARDAN KORUYAN OLUŞUMSAL ÖZELLİK GEREKEN ŞEKİLDE YAPILANIR.

ANTİ OBSEDÖR OBSEDÖR ALANLARI KAPATAN ZIRHLAR
OBSEDÖRLERİN VE OLUŞUMLARININ ETKİLERİNİN VARLIKSAL ALANA VE ŞİXE, ENERJİLERİMİZE ULAŞMASINA ENGEL OLMAK İÇİN VE ONLARI BULUNDUKLARI YERDE KAPATARAK, ASLA ÇIKMALARINA İZİN VERMEYEN ŞEKİLDE YAPILANDIRARAK YOK ETME İŞLEMLERİNİN YAPILMASI İÇİN ÇOK ÖZELLİKLİ ZIRHLAR HAZIRLANARAK BÜTÜN OBSEDÖRLERİN VE OLUŞUMLARIN ÇEVRESİNİ KAPATIR VE ONLARIN VARLIKSAL ALANA ETKİLER GÖNDERMESİNE ENGEL OLUR. İLGİLİ BÜTÜN BİLGİLER İÇİNDE BİLGİSEL OLUŞUM ALANLARI DÜZENLER.