KALKAN ERDEMSEL ÖZELLİĞİ

KALKAN ERDEMSEL ÖZELLİĞİ

KALKAN, BİR KORUMA VE GÜVENLİK VE KAPANMA VE KAPATMA VE SAĞLAMLILIKLA İLGİLİ VE İÇERİĞİNCE TAM ÇALIŞMA ÖZELLİKLERİNDE OLAN ÇOK ÖZELLİKLİ YAPILANMALARDIR. KALKANLAR OLDUKÇA GÜÇLÜ OLMA ÖZELLİKLERİ İLE İLGİLİ OLUNAN ALANLARIN ÇEVRESİNE SARILMALARI İLE İLGİLİ OLARAK YADA BAŞKA ŞEKİLDE YAPILANABİLMEK ÖZELLİKLERİNDE OLUP, İÇERİĞİNDEKİ VE İLGİLİ OLDUKLARI ALANLARDAKİ DURUMLARI VE OLAYLARI VE ALANLARI KORUMAK, GÜVENLİKLERİNİ SAĞLAMAKLA İLGİLİ OLURLAR VE KALKANLARIN KENDİ YAPILARINA BİR ÇOK YAPTIRIMSAL ÖZELLİK EKLENEREK ONLARIN GÜÇSEL ÖZELLİKLERİ ARTTIRILIR. ŞİX YAŞAMININ BÜTÜN KALKANLARI KENDİ YAPILARI İTİBARI İLE ŞİX YAŞAMININ BÜTÜN YAPTIRIMSAL ÖZELLİKLERİNDEN BİR BÜTÜNLÜK OLUŞTURARAK KENDİ GÜÇSEL VE SAĞLAMLILIK ANLAMINDA TEMEL İÇERİĞİNİ OLUŞTURUR VE İLGİLİ OLDUĞU TEMEL BİLGİSİ İÇİN ÇALIŞIR. YANİ ŞİXİ KORUMA KALKANI DENİLDİĞİNDE, KORUMA KALKANI, YAPTIRIMSAL BÜTÜNLÜKLE HAZIRLANMIŞ VE ŞİXİ KORUMAKLA İLGİLİ OLARAK YAPILANDIRILMIŞ ÖZELLİKLERİ İLE ÇALIŞIR, BU YAPTIRIMSAL BÜTÜNLÜK BÜTÜN KALKANLARIN YAPISINI VE ÇALIŞMASINI EN İYİ ŞEKİLDE YAPMASINI VE SAĞLAMLIKLARINI ARTTIRMASI İÇİN VE SONSUZ ARTAN ÖZELLİKLERİ İLE İÇERİKLERİNİ YAŞATMASI ŞEKLİNDEKİ ÇOK ÖZELLİKLİ AYARLARI İLE GEREKEN ŞEKİLDE ÇALIŞIRLAR. ŞİX YAŞAMINDA İLGİLİ OLABİLECEK BÜTÜN ALANLARA KALKANLAR DÜZENLENİR VE GEREKEN ŞEKİLDE YAPILANDIRILIR. BÜTÜN BİLGİLER İÇİN KALKAN BİLGİSEL OLUŞUMU DÜZENLENİR.

ANTİ OBSEDÖR KALKAN OLUŞUMSAL ÖZELLİĞİ
ANTİ OBSEDÖR ÇALIŞMALAR YAPMASI İÇİN BÜTÜN OBSEDÖR ALANLARIN VE OLUŞUMLARIN VE OBSEDÖRLERİN ÇEVRESİNE YAPILANDIRILAN KALKANLAR ONLARI YOK ETME AMACI İLE İÇERİSİNDE ANTİ OBSEDÖR UYGULAMALAR YAPACAK ŞEKİLDE BİR YAPILANDIRMA İÇERİSİNDE BULUNARAK SONSUZ ARTAN GÜCÜ İLE YOK ETME İŞLEMLERİNİ SAĞLARLAR VE KALKANLAR OLARAKTA SONSUZ ARTAN ŞEKİLDE BİR ÇOK YAPILANDIRILMIŞ KALKANLAR OBSEDÖRLER VE OLUŞUMLARINI YOK ETMEK İÇİN ÇALIŞIR. BÜTÜN ANTİ OBSEDÖR BİLGİLER İÇİN BİLGİSEL OLUŞUM ALANLARI DÜZENLENEREK GEREKEN ÇALIŞMALAR YAPILIR.

ANTİ OBSEDÖR EX KALKAN OLUŞUMSAL ÖZELLİĞİ
OBSEDÖRLERİN VE OLUŞUMLARININ KENDİLERİNİ KORUMA YÖNTEMLERİNİ VE BÜTÜN KALKANSAL ÖZELLİKLERİNİ YOK EDEN, BU KONUDA GEREKEN BÜTÜN ÇALIŞMALARI BİLEN, ONLARIN FORMSAL ÖZELLİKLERİNE GÖRE KENDİLERİNİ KORUMA YOLLARI NE İSE BUNLARI YOK ETME ÇALIŞMALARI YAPAN OLUŞUMSAL ÖZELLİK, ANTİ OBSEDÖR BÜTÜN BİLGİLER İÇİN BİLGİSEL OLUŞUM ALANLARI DÜZENLER.