İŞLETİM ERDEMSEL ÖZELLİĞİ

İŞLETİM ERDEMSEL ÖZELLİĞİ

İŞLETİM, İLGİLİ OLAN BÜTÜN ALANLARA DAİR BİR YÜRÜTME, SAĞLAMA, ÖZELLİKLERİNİ KULLANABİLMESİ İMKANLARINI YARATMA, ÇALIŞMASINI MÜMKÜN KILMA ŞEKLİNDEKİ YAPILANMALARA VERİLEN İSİMLERDİR. BU AÇIKLAMA İLE ŞİX YAŞAMININ BÜTÜN ALANLARINDA İŞLETİM GEREKEN ŞEKİLDE KULLANILIR. ÇOK ÖZELLİKLİ İŞLETİM YAPILANMALARI İLE BÜTÜN OLUŞUMLARIN VE YAPILANMALARIMIZIN BU ÖZELLİKLERİNİ EN İYİ ŞEKİLDE YAPILANDIRMAK İÇİN GEREKEN BÜTÜN İŞLETİM ÇALIŞMALARINI YAPAR VE ŞİX YAŞAMININ İŞLETİM YAPILANMALARI SONSUZLUĞUN İŞLETİM YAPILANMALARI ŞEKLİNDE ÇOK SAĞLAM, BAŞARILI, EN İYİ SONUÇLARI ALACAK ŞEKİLDE YAPILANMALAR OLUR.

İŞLETİM SİSTEMLERİ YAPILANMALARI
AYNI ŞEKİLDE İŞLETİM TANIMINDAN YOLA ÇIKARAK BU DURUMUN SİSTEMSEL BİR YAPILANMA ŞEKLİNDE ORTAYA ÇIKARILMASIDA SÖZ KONUSU EDİLEREK, ÇALIŞMALARIN, OLUŞUMLARIN, MEKANİZMALARIN, TEKNOLOJİLERİN KENDİ YAPILARINA EN UYGUN İŞLETİM SİSTEMLERİNİ VE YAPILANMALARINI SAĞLAYAN ERDEMSEL ÖZELLİK, SONSUZLUĞUN İŞLETİM SİSTEMLERİNİ ŞİX YAŞAMI OLUŞUMLARI VE YAPILANMALARINDA ÇALIŞTIRIR. HER ALANIN KENDİ YAPISINA EN UYGUN İŞLETİM SİSTEMİ ÖZELLİĞİ İLE GEREKEN ÇALIŞMALARIN YAPILMASINI SAĞLAR.

ANTİ OBSEDÖR İŞLETİM VE İŞLETİM SİSTEMLERİ OLUŞUMSAL ÖZELLİĞİ
OBSEDÖRLERİN VE OLUŞUMLARININ NASIL İŞLETİMLER VE İŞLETİM SİSTEMLERİ YAPILANMALARI OLDUĞUNU ORTAYA ÇIKARARAK ONLARI EN İYİ ŞEKİLDE BOZMAK VE YOK ETMEK VE GEREKİRSE YOK OLMALARI İÇİN YAPILANDIRMAK, TAMAMEN ANTİ OBSEDÖR BİR ÇALIŞMA ŞEKLİ İLE BÜTÜN OBSEDÖR İŞLETİMLERİNİ VE İŞLETİM SİSTEMLERİNİ ÇALIŞAMAZ HALE GETİRMEK İÇİN ÇALIŞAN OLUŞUMSAL ÖZELLİK GEREKEN ŞEKİLDE YAPILANIR.

DÜNYA YAŞAM ALANI SİSTEMİNİN İŞLETİM SİSTEMİNE HAKİM OLAN OLUŞUMSAL ÖZELLİĞİ
DÜNYA YAŞAM ALANI SİSTEMİNİN KALKANSAL YAPILANMASININ İÇERİSİNDEKİ İŞLETİM VE İŞLETİM SİSTEMLERİNİ ÇOK İYİ BİR ŞEKİLDE İRDELEYEREK ONLARA HAKİM OLABİLME ÖZELLİKLERİNİ SAĞLAYAN, KONU İLE İLGİLİ KALKANSAL YAPININ İŞLETİM SİSTEMLERİNE BAĞLANARAK ONLARI YÖNETME ÖZELLİKLERİ VE GEREKİRSE YOK ETME ÖZELLİKLERİNİ SAĞLAYAN, DÜNYA YAŞAM ALANI SİSTEMİNİN SONLANDIRILMASI VE DÜNYA YAŞAM ALANI SİSTEMİNİN İÇERİSİNDEKİ OLAYLARIN KONTROLÜ İLE İLGİLİ OLARAK BÜTÜN İŞLETİM SİSTEMLERİ İÇİN AYRI AYRI ÇALIŞMA ALANLARI OLUŞTURARAK KALKANSAL YAPILANMANIN İŞLETİM SİSTEMİNE HAKİM OLAN ÖZELLİKLERİ İLE VE KENDİSİNE ÖZEL İŞLETİM YAPTIRIMI VE UYGULATMA ÇALIŞMALARI İLE GEREKEN ŞEKİLDE YAPILANIR.

İŞLETİM VE İŞLETİM SİSTEMLERİ YAPTIRIM VE UYGULATMA ÖZELLİKLERİ
İLGİLİ OLDUKLARI ALANLARA ÖZEL İŞLETİMLERİNİ VE İŞLETİM SİSTEMLERİNİ EN İYİ ŞEKİLDE ÇALIŞTIRACAK VE KESİNLİKLE BOZULMASINA İZİN VERMEYECEK ŞEKİLDE VE AYNI ZAMANDA İŞLETİMLERİNE DOPİNG ETKİSİ KATACAK ŞEKİLDE BİR ÇALIŞMAYI SAĞLAYAN, KENDİ YAPISI İÇİNDE İŞLETİMLER VE İŞLETİM SİSTEMLERİ OLAN BÜTÜN ALANLAR İÇİN ÖZEL İŞLETİM YAPTIRIM VE UYGULATMA ÖZELLİĞİNİNDE BULUNMASI İLE ORTAYA ÇOK DAHA BAŞARILI ÇALIŞMALARI SAĞLAYAN İŞLETİMLERİN OLMASI SONUCUNU YAŞATAN OLUŞUMSAL ÖZELLİK, BÜTÜN İŞLETİM SİSTEMLERİNE ÖZEL YAPTIRIM VE UYGULATMA ÖZELLİKLERİNİ HAZIRLAR. İHTİYAÇ ORANINDA ARTMASI VE SAĞLAMALARI YAPILIR.