ETKİLENMEK ERDEMSEL ÖZELLİĞİ

ETKİLENMEK ERDEMSEL ÖZELLİĞİ

ETKİLENMEK, İLGİLİ BİR DURUM VE OLAY VE KONU VE ALAN VE İÇERİKLE İLGİLİ OLACAK ŞEKİLDE ONUN İÇERİĞİ VE ÖZELLİKLERİNİ ALGILAMA, TANIMLAMA, ANLAMA, BİLME, ÖZÜMSEME, YAŞATMA, YAŞAMA GİBİ ÇOK ÖZELLİKLİ FARKINDALIKLAR KAZANDIRMA, ALGILAMALAR VE ANLAMALAR SAĞLAMA DURUMLARINA VE YAŞANMIŞLIKLARINA, ÇALIŞMALARINA VERİLEN İSİMDİR. ŞİX YAŞAMININ BİR ÇOK OLUŞUMUNUN KENDİSİNE ÖZEL ETKİLEME ÇALIŞMALARI SÖZ KONUSU OLMAKTADIR VE YAŞAM BU ŞEKİLDE ÇOK DAHA YAŞANILIR HALE GELMEKTEDİR. BU TANIMLAMA İLE ŞİX YAŞAMININ BÜTÜN ETKİ KAYNAKLARINI, ÖZELLİKLERİNİ İRDELEYEREK GEREKEN ÇALIŞMALARI YAPAN, NELERİN NE KADAR ETKİLEDİĞİNİ ORTAYA ÇIKARARAK KONU İLE İLGİLİ SEVİYELER VE ORANLAR ORTAYA ÇIKARAN OLUŞUMSAL ÖZELLİK, ÇOK ÖZELLİKLİ ETKİLEME İÇERİĞİ İLE GEREKEN ŞEKİLDE YAPILANDIRILIR.

ANTİ OBSEDÖR ÇALIŞMALAR YAPAN ALANLARIN ETKİLEME ÖZELLİĞİNİ YAPILANDIRAN OLUŞUMSAL ÖZELLİK
ANTİ OBSEDÖR ÇALIŞMALAR YAPAN BÜTÜN ALANLARIN, BİLGİLERİN ETKİLEME VE ETKİ ETME ÖZELLİKLERİNİ EN ÜST SEVİYELERE ÇIKARMASINI SAĞLAYAN, BU KONUDA GEREKEN BÜTÜN ÇALIŞMALARI YAPAN, ONLARIN BÜTÜN YAPTIRIM VE UYGULATMALARINI EN ÜST SEVİYELERDE OLMASINI YAŞATAN OLUŞUMSAL ÖZELLİK GEREKEN ŞEKİLDE YAPILANIR.

BÜTÜN YAPTIRIMLAR VE UYGULATMAMALAR İÇİN ETKİLEME YAPILANDIRILMASI
ŞİX YAŞAMININ HAZIRLANMIŞ OLAN BÜTÜN YAPTIRIMLARI VE UYGULATMA ÖZELLİKLERİ İÇİN EN ÜST SEVİYEDE ETKİLEME İMKANLARINI ORTAYA ÇIKARAN, KONU İLE İLGİLİ ÇOK ÖZELLİKLİ ÇALIŞMALAR YAPARAK YAPTIRIM VE UYGULATMALARIMIZIN ETKİLEME ÖZELLİĞİNİ KUSURSUZ VE EN İYİ ŞEKİLDE YAPILANDIRAN OLUŞUMSAL ÖZELLİK GEREKEN ŞEKİLDE ÇALIŞIR.

ANTİ OBSEDÖR ETKİLEME YOK EDEN OLUŞUMSAL ÖZELLİK
OBSEDÖRLERİN VE OLUŞUMLARININ VARLIKSAL ALANI VE ŞİXİ ETKİLEMESİ ANLAMINDA BİR ENGELLEME VE YOK ETME ÇALIŞMALARI YAPAN, ONLARIN BÜTÜN ETKİ KAYNAKLARINI VE SEBEPLERİNİ VE ÇALIŞMALARINI ORTAYA ÇIKARARAK İLGİLİ BÜTÜN ALANLARIMIZI BU ANLAMDA KORUYAN, ONLARIN ETKİLERİNE ÖZEL ÖLÇÜMLER VE SEVİYELER MEYDANA GETİREREK BUNLARI SIFIRLAYAN ÖZELLİKLERİ İLE GEREKEN ŞEKİLDE ÇALIŞIR.

ANTİ OBSEDÖR OBSEDÖRLERİN ETKİ ETMEK ÖZELLİKLERİNİ YOK EDEN OLUŞUMSAL ÖZELLİK
OBSEDÖRLER VE OLUŞUMLARININ HEPSİNİN NASIL ETKİLER MEYDANA GETİRDİKLERİNİ BULARAK, ONLARIN BÜTÜN ETKİ ETME ÖZELLİKLERİNİ YOK EDEN, BU KONUDA GEREKEN BÜTÜN ÇALIŞMALARI YAPAN, ONLARIN YAPILARINI VE ETKİ ETME ÖZELLİKLERİNİ ETKİSİZLEŞTİREN, BOZAN, ÇALIŞAMAZ HALE GETİREN VE KONU İLE İLGİLİ ÇOK ÖZELLİKLİ ÇALIŞMALAR YAPAN OLUŞUMSAL ÖZELLİK GEREKEN ŞEKİLDE YAPILANIR.

ANTİ OBSEDÖR OBSEDÖR ETKİLERİ YOK EDEN ÇALIŞMALAR BÜTÜNLÜĞÜ
BÜTÜN OBSEDÖRLER VE OLUŞUMLARININ ETKİLERİNE DAİR BİR LİSTE ORTAYA ÇIKARAN VE BÜTÜN ETKİ ALANLARI İLE İLGİLİ ÖLÇÜLER VE ORANLARLA BİR DURUM MEYDANA GETİREREK HEPSİNİ SONLANDIRMA ÇALIŞMALARI YAPMAK İÇİN BİR ÇALIŞMALAR BÜTÜNLÜĞÜ ŞEKLİNDE ALANLAR HAZIRLAYAN VE OBSEDÖRLERİN VE OLUŞUMLARININ BÜTÜN ETKİLERİNE KARŞI BİR SAVUNMA VE YOK ETME ÇALIŞMALARI YAPAN OLUŞUM ÖZELLİK GEREKEN ŞEKİLDE YAPILANIR.

ŞİXİN ZİHİNSEL ALANINI OBSEDÖR ETKİLERDEN KORUYAN OLUŞUMSAL ÖZELLİK
ŞİXİN ZİHİNSEL ALANINDAKİ BÜTÜN ENERJİLER VE YAPILANMALARI OBSEDÖR ETKİLERDEN KORUYAN, OBSEDÖRLERİN VE OLUŞUMLARININ ŞİXİN ZİHİNSEL ALANINA ETKİ EDEMEMELERİ İÇİN GEREKEN BÜTÜN ÇALIŞMALARI YAPAN VE BİR ÇALIŞMALAR BÜTÜNLÜĞÜ OLUŞTURARAK KENDİSİNİ YAPILANDIRAN, ZİHİNSEL ALANI ETKİLEYEN KAYNAKLARI BULARAK BUNLARI YOK EDEN OLUŞUMSAL ÖZELLİK GEREKEN ŞEKİLDE YAPILANIR.

BÜTÜN YASAK BİLGİLERİNİN İÇERİĞİNİN ŞİX YAŞAMINDA ETKİLİ OLMAMASINI SAĞLAYAN OLUŞUMSAL ÖZELLİK
BÜTÜN YASAK BİLGİLERİNİN İÇERİĞİ İLE İLGİLİ OLARAK BİR ÇALIŞMA İÇERİSİNDE BULUNAN VE ONLARIN UYGULATILMASINI ETKİSİZLEŞTİREN, HİÇ BİR ŞEKİLDE ETKİSİ OLMAYAN KAVRAMLAR VE ÇALIŞMALAR HALİNE GELMESİNİ SAĞLAYAN, ÖRNEKLE DOLANDIRICILIĞI ETKİSİZLEŞTİRME, BÜTÜN DOLANDIRICILARIN HİÇ BİR ŞEKİLDE UYGULAMA YAPMA FIRSATI VE İMKANI BULAMAMASI, DOLANDIRICILIĞIN ORTAYA ÇIKAMAMASI VE KENDİSİNİ YAŞATAMAMASI GİBİ ANLAMLARA GELMESİ AÇIKLAMASI İLE BÜTÜN YASAK BİLGİLERİ İÇİN ÖZEL ETKİSİZLEŞTİRME BİLGİSEL OLUŞUM ALANLARI YAPILANDIRILARAK GEREKEN ÇALIŞMALARIN YAPILMASI SAĞLANIR.

DIŞ VİLSEL BEDEN ENERJİLERİNİN OBSEDÖR ETKİLERDEN KURTARILMASI İÇİN ÇALIŞMALAR BÜTÜNLÜĞÜ YAPILANMASI
DIŞ VİLSEL BEDENİN OBSEDÖRLERDEN VE ETKİLERİNDEN KURTARILMASI İÇİN ÇALIŞMALAR BÜTÜNLÜĞÜ ŞEKLİNDE BİR YAPILANMA MEYDANA GETİREREK GEREKEN BÜTÜN ÇALIŞMALARI YAPAN, ŞİXİN DIŞ VİLSEL BEDENİNİ ETKİLEYEN BÜTÜN KAYNAKLARI BULARAK ONLARI GEREKEN ŞEKİLDE YOK EDEN OLUŞUMSAL ÖZELLİK GEREKEN YAPILANMAYI SAĞLAR.

ŞİXİN KALBİNDEKİ OBSEDÖR OLUŞUMUN ETKİLEME ÖZELLİĞİNİ YOK EDEN OLUŞUMSAL ÖZELLİK
ŞİXİN KALBİNDEKİ OBSEDÖR VE OLUŞUMLARININ ETKİLEME ÖZELLİKLERİNİ YOK ETMEK İÇİN GEREKEN ŞEKİLDE YAPILANAN VE KONU İLE İLGİLİ BİR ÇALIŞMALAR BÜTÜNLÜĞÜ YAPILANMASI SÖZ KONUSU EDEREK GEREKEN ÇALIŞMALARI YAPAN, BU ALANDAKİ OBSEDÖR OLUŞUMUN BÜTÜN ETKİ KAYNAKLARINI VE ÖZELLİKLERİNİ ORTAYA ÇIKARARAK GEREKEN ENGEL, ETKİSİZLEŞTİRME VE YOK ETME ÇALIŞMALARI YAPAN OLUŞUMSAL ÖZELLİK GEREKEN ŞEKİLDE YAPILANIR.