ÖZDENLİK ERDEMSEL ÖZELLİĞİ

ÖZDENLİK ERDEMSEL ÖZELLİĞİ

ŞİX YAŞAMININ BÜTÜN VİLSEL OLUŞUMLARININ VİLSEL ÖZLERİ İLE İLGİLİ OLARAK, ONLARIN KENDİ HAYATLARI, YAŞAMLARI, KARAKTER VE KİŞİLİKLERİ BAKIMINDAN SONSUZ ZAMANLARIN SONSUZ ÖZGÜRLÜĞÜNÜN ÖZÜ ŞEKLİNDE BİR YAPILANMASI SÖZ KONUSU EDİLEREK, VİSSA UYUMLU OLACAK ŞEKİLDE BÜTÜN VİLSEL ÖZLERE SONSUZ ZAMANLARIN ÖZGÜRLÜK ANLAYIŞINI SAĞLAYACAK ŞEKİLDE, ONLARIN HAYATLARINI VE YAŞAMLARINI KISITLAMASI İLE İLGİLİ HİÇ BİR DURUMUN SÖZ KONUSU OLAMAYACAĞI ŞEKİLDE SONSUZLUĞUN ÖZGÜRLÜĞÜNÜ YAŞAMAKLA İLGİLİ OLAN ÖZSEL YAPILARININ YAPILANMASI ŞEKLİNDE BİR ÇALIŞMAYI SAĞLAYAN ERDEMSEL ÖZELLİK, BU ÖZGÜRLÜK ANLAYIŞI VE BİLGİSİ VE YAPILANMASI İLE İÇERİĞİNDE KENDİSİNE ÖZEL ÖZGÜRLÜĞÜNÜ KORUYAN ÇALIŞMASININ OLDUĞU VE KIYMETİNİ VE GÜZELLİKLERİNİ YAŞATAN ÇALIŞMASININ OLDUĞU ŞEKİLDE BÜTÜN VİLSEL ÖZLERDEKİ YAPILANMASI İLE GEREKEN ŞEKİLDE ÇALIŞIR. ŞİX YAŞAMI BİR ÖZGÜRLÜKLER ALANIDIR VE ÖZGÜRLÜĞÜN EN GÜZEL YAŞANMIŞLIKLARINI İFADE EDEN ÖZDENLİK ERDEMSEL ÖZELLİĞİ BÜTÜN VİLSEL OLUŞUMLARIN, VİL OLARAK MEYDANA GELMESİ İLE KENDİLERİNDE BULUNAN ÖZELLİK OLARAK YAPILANDIRILIR.

SONSUZ ZAMANLARIN ÖZDEN YAPILANMASI OLAN ŞİX YAŞAMI
ŞİX YAŞAMI ÖZDENLİK ERDEMSEL ÖZELLİĞİNE UYUMLU OLACAK ŞEKİLDEKİ YAPILANMASI İLE SONSUZ ZAMANLAR BOYUNCA ÖZDENLİĞİN BÜTÜN İÇERİĞİNİ YAŞATACAK ÖZELLİKLERİ İLE YAPILANMIŞ VE BU ÖZGÜRLÜĞÜ KISITLAYAN BÜTÜN DIŞARI VE BAŞKA ALANLARA KARŞI TAM BİR İRADE, ANTİ OBSEDÖRLÜK, EKAVİZLİK, ÖZGÜR İRADE VE VİSSA ANLAYIŞI ŞEKLİNDE BİR KARŞI DURUŞUNU GELİŞTİRMİŞ VE ŞİX YAŞAMI ÖZDENLİĞİ ŞEKLİNDE KENDİ YAPISI İÇERİSİNDE BU ERDEMSEL BİRLİKTELİKTEN DOĞAN BAĞIMSIZLIĞINI VE TEKLİĞİNİ VE ÖZELLİĞİNİ İLAN ETMİŞ OLARAK GEREKEN BÜTÜN ÇALIŞMALARI SONSUZ ZAMANLAR BOYUNCA YAPAR. ŞİX YAŞAMI KENDİ YAPISAL VE ÖZELLİKSEL OLARAK ÖZDENLİĞİNİ BÜTÜN ALANLARINDA YAŞATIR.

ANTİ OBSEDÖR ÖZDENLİK VE EKAVİZ ÖZDENLİK OLUŞUMSAL ÖZELLİĞİ
OBSEDÖRLER VE OLUŞUMLARINI BU ANLAMDA YOK ETMEK İÇİN YAPILANDIRILAN VE ONLARIN ÖZDENLİKLERE OLAN SALDIRILARI ŞEKLİNDEKİ AMAÇLARINI BİLEREK GEREKEN BÜTÜN YOK ETME ÇALIŞMALARINI SAĞLAYAN, ONLARI ŞİX VARLIKSAL ALANI İÇERİSİNDE ASLA ÖZGÜR OLAMAYAN, KISITLI İMKANLAR İÇERİSİNDE BIRAKARAK BU VARLIKSAL ALANIN ÖZDENLİĞİNİN BÜTÜN İÇERİKLERİNİ ANTİ OBSEDÖR ÇALIŞMALARLA VE YAPTIRIM VE UYGULATMALAR OBSEDÖRLER VE OLUŞUMLARI ÜZERİNDE YAŞATAN OLUŞUMSAL ÖZELLİK GEREKEN ŞEKİLDE YAPILANIR. EKAVİZLİK OLUŞUMSAL ÖZELLİĞİDE AYNI ŞEKİLDE YAPILANDIRILARAK GEREKEN ÇALIŞMALARIN YAPILMASI SAĞLANIR. VE BÜTÜN ANTİ OBSEDÖR VE EKAVİZLİK BİLGİLERİ İÇİN BİLGİSEL OLUŞUMM ALANLARI HAZIRLAYARAK ÇOK DAHA ETKİLİ YOK ETME ÇALIŞMALARININ YAPILMASI SAĞLANIR. OBSEDÖRLER VE OLUŞUMLARI İÇİN ÖZDENLİK YANİ SONSUZ ZAMANLARIN ÖZGÜRLÜĞÜ EN BÜYÜK KORKULARI VE ENDİŞELERİDİR.

BİLGİ GEREKEN BÜTÜN ÇALIŞMALARI YAPAR.