DOPİNG ERDEMSEL ÖZELLİĞİ

DOPİNG ERDEMSEL ÖZELLİĞİ

DOPİNG, İLGİLİ ALANLARIN KENDİ YAPISAL VE ÖZELLİKSEL DURUMLARININ GÜCÜNÜ, İŞLEYİŞİNİ, ÇALIŞMASINI, BÜTÜNLÜĞÜNÜN UYGULAMASINI KAT VE KAT ARTTIRMAK VE ÇOK DAHA VERİMLİ ÇALIŞMALAR YAPILMASI İLE İLGİLİ KULLANILAN YAPILANMA ÇALIŞMALARININ TANIMLAMASIDIR.ÖRNEKLE BİR ENERJİYE DOPİNG ETKİSİ VERDİĞİMİZDE O ENERJİ KENDİ İÇERİĞİNİ GÜÇSEL OLARAK ÇALIŞTIRMAYA BAŞLAR ŞEKLİNDE, ÖNÜNDEKİ BÜTÜN ENGELLERİ AŞAN ŞEKİLDE BİR ÇALIŞMAYIDA SAĞLAMAKLA İLGİLİ OLARAK DOPİNG ETKİLERİ İLGİLİ BÜTÜNM ŞİX YAŞAMI ÖZELLİKLERİNDE GEREKEN ŞEKİLDE KULLANILIR.

ANTİ OBSEDÖR DOPİNG ÖZELLİKLERİ
BÜTÜN ANTİ OBSEDÖR BİLGİLER İÇİN BİLGİSEL OLUŞUM ALANLARI YAPILANDIRILARAK ONLARIN ÇALIŞMALARINDA DOPİNG ETKİLERİNİ SAĞLAMASI İLE İLGİLİ GEREKEN ŞEKİLDE YAPILANIR.

BİLGİSEL OLUŞUM ALANLARI
BÜTÜN BİLGİLER İÇİN DOPİNG BİLGİSEL OLUŞUM ALANLARI HAZIRLANIR VE ONLARIN ÇALIŞMALARINDA GEREKTİĞİ ZAMANLARDA KULLANILMASI SAĞLANIR.

ŞİXİN VİLSEL ÖZELLİKLERİ İÇİN DOPİNG ETKİLERİ ÇALIŞMASI
ŞİXİN OBSEDÖR SORUNLAR YÜZÜNDEN GÖREMEDİĞİ, FARK EDEMEDİĞİ, DUYAMADIĞI ŞEYLER SÖZ KONUSU OLMAKTADIR VE BU DURUMU GÖRME VE FARK ETME VE DUYMA ÖZELLİKLERİNİ ETKİLEYEREK YAPAN BÜTÜN OBSEDÖR OLUŞUMLARIN BU ETKİLERİNE KARŞILIK ŞİXİN BU GİBİ OBSEDÖR ETKİLERDEN DOLAYI TAM OLARAK KULLANAMADIĞI BÜTÜN ÖZELLİKLERİNE DOPİNG ETKİSİ VERİLİR VE ONLARIN GÖRME ENGELLERİ, FARK ETME VE DUYMA ENGELLERİNİ YIKACAK ŞEKİLDE ŞİXİN ARTIK OLMASI GEREKENLERİ GÖRMESİ, DUYMASI VE FARK ETMESİ SAĞLANIR. SONSUZ ARTAN ŞEKİLDE SORUNLAR BİTENE KADAR DOPİNG ETKİSİ İLGİLİ ÖZELLİKLERİNDE YAŞATILIR. BU ÖRNEKLERDEKİ GİBİ ŞİXİN OBSEDÖR SORUNLAR YÜZÜNDEN TAM ÇALIŞAMAYAN VE ŞİXİN ALGILAMASININ TAM OLAMADIĞI BÜTÜN ÖZELLİKLERİNE, VİLSEL YAPILANMALARINA DOPİNG ETKİLERİ VERİLEREK GEREKEN ÇALIŞMALAR YAPILIR.

ANTİ OBSEDÖR DOPİNG SALDIRISI OLUŞUMSAL ÖZELLİĞİ
BÜTÜN OBSEDÖRLER VE OLUŞUMLARINI YOK EDİLMESİ İÇİN ONLARIN BÜTÜN DİRENÇLERİNİ KIRAN VE GÜÇSEL ÖZELLİKLERİNİ YOK EDEN ÇALIŞMALARI İLE TAMAMEN ETKİSİZ VE GÜÇSÜZ VE BOŞ OLUŞUMLAR OLMASINI SAĞLAYAN YÜKSEK ANTİ OBSEDÖR DOPİNG ÖZELLİĞİ, BU DURUMU NASIL YAŞATACAĞINI BİLEN ÇALIŞMALARI VE YAPTIRIMLARI İLE GEREKEN ŞEKİLDE ÇALIŞIR.