İSLAH ERDEMSEL ÖZELLİĞİ

İSLAH ERDEMSEL ÖZELLİĞİ

İSLAH, KÖTÜLÜKLERDEN ARINDIRMAK, İÇERİSİNDE BULUNDUĞU OLUMSUZ DURUMDAN KURTARMAK, DAHA İYİ DURUMA GETİRMEK ANLAMLARINA GELEN ERDEMSEL ÖZELLİKTİR. İLGİLİ ALANLARI İSLAH ETMEK DENİLDİĞİNDE ONUN İÇERİSİNDE BULUNDUĞU OLUMSUZ DURUMU BİTİRMEK İÇİN GEREKEN ÇALIŞMALARIN YAPILMASI KAST EDİLİR. ŞİX YAŞAMINA GÖRE OLUMSUZ BÜTÜN DURUMLAR YASAK BİLGİLERİNCE BELİRTİLMİŞTİR VE BUNA GÖRE YASAK BİLGİLERİNİN BÜTÜN İÇERİKLERİNCE İSLAH ETME ÇALIŞMASI YAPAN ERDEMSEL ÖZELLİK, ANLAMLARINCA ŞİX YAŞAMININ İLGİLİ BÜTÜN ALANLARINDA GEREKEN ŞEKİLDE KULLANILIR.

ANTİ OBSEDÖR İSLAH ETMEK OLUŞUMSAL ÖZELLİĞİ
BÜTÜN OBSEDÖRLER VE OLUŞUMLARINDAN ETKİLENMİŞ OLAN VARLIKSAL ALAN YAPILANMALARINI, ENERJİLERİNİ KENDİSİNE ÖZEL YAPILANMASI VE ÇALIŞMASI İLE İSLAH ETMEK İÇİN ÇALIŞAN, KONU İLE İLGİLİ GEREKEN BÜTÜN ÇALIŞMALARI YAPAN ANTİ OBSEDÖR İSLAH OLUŞUMSAL ÖZELLİĞİ GEREKEN ŞEKİLDE YAPILANIR.

ŞİX YAŞAMI YASAK BİLGİLERİ İÇİN İSLAH BİLGİSEL OLUŞUMU
ŞİX YAŞAMININ BÜTÜN YASAK BİLGİLERİNİN İÇERİKLERİNE DAİR İSLAH ERDEMSEL ÖZELLİĞİNİ YAŞATAN, ÖRNEKLE NEFRET İÇİNDE KALMIŞ OLAN VARLIKSAL ALAN YAPILANMASINI BU OLUMSUZLUKTAN KURTARMAK İÇİN GEREKEN ŞEKİLDE ÇALIŞMALAR YAPMASININ SÖZ KONUSU OLACAĞI ŞEKİLDE, BÜTÜN YASAK BİLGİLERİNİN İÇERİKLERİ İLE İLGİLİ ETKİLENMİŞ VARLIKSAL ALAN ENERJİLERİNDEN YAPILANMALARINA, ALANLARINA KADAR BÜTÜN ALANLARDA İSLAH ERDEMSEL ÖZELLİĞİNİ YAŞATAN BİLGİSEL OLUŞUM ALANLARI GEREKEN ŞEKİLDE YAPILANDIRILIR.

ANTİ OBSEDÖR SALDIRI İSLAHI
BÜTÜN OBSEDÖRLER VE OLUŞUMLARININ YAPTIĞI KÖTÜLÜKLERİ ENGELLEME VE DURDURMA ÖZELLİKLERİNDE OLAN, ONLARIN KENDİ YAPILARINDAKİ BÜTÜN KÖTÜLÜKLERİ ETKİSİZ HALE GETİREN, BİR SALDIRI ŞEKLİNDE OBSEDÖRLER VE OLUŞUMLARININ KÖTÜLÜKLERİNİ, TESİRLERİNİ, ETKİLERİNİ DURDURAN VE YOK EDEN YAPILANMASI İLE ANTİ OSBEDÖR İSLAH SALDIRI OLUŞUMSAL ÖZELLİĞİ GEREKEN ŞEKİLDE YAPILANIR VE İLGİLİ BÜTÜN ANTİ OBSEDÖR BİLGİLER İÇİN GEREKEN ŞEKİLDE YAPILANDIRILIR.