TEDDA VİŞEL, ŞİX YAŞAMININ BÜTÜN SAĞLIK VE ONARIM VE TEDAVİ BİLGİLERİ, MEKANİZMALARI VE TEKNOLOJİLERİ BÜTÜNLÜK ÇALIŞMASI

TEDDA VİŞEL, ŞİX YAŞAMININ BÜTÜN SAĞLIK VE ONARIM VE TEDAVİ BİLGİLERİ, MEKANİZMALARI VE TEKNOLOJİLERİ BÜTÜNLÜK ÇALIŞMASI

ŞİX YAŞAMININ BÜTÜN SAĞLIK, BAKIM, ONARIM, TEDAVİ ALANINDA ÖZELLİKLİ OLAN BİLGİLER VE MEKANİZMALAR VE TEKNOLOJİLER ORTAYA ÇIKARILARAK BİR ÇALIŞMALAR BÜTÜNLÜĞÜ MEYDANA GETİRİLEREK, ÇOK ÖZELLİKLİ VE BİR ÇOK TEDDA VİŞEL ALANLARI, YAPILANMALARI VE OLUŞUMLARI SÖZ KONUSU EDİLİR. BU ANLAMDA ORTAYA ÇIKARILAN BİR LİSTE İLE ÇEŞİTLİ BÜTÜNLÜK ÇALIŞMALARI YAPILIR VE HER BİLGİNİN ÇALIŞMA ALANINI KENDİ İÇERİĞİNCE ETKİLEMEK VE UYGULAMASINA YARDIMCI OLMAK VE SAĞLIK, BAKIM, ONARIM VE TEDAVİ GİBİ UYGULAMALAR SÖZ KONUSU OLDUĞUNDA ÇALIŞMAK VE BÜTÜN BİLGİSEL OLUŞUM ALANLARININDA BU ANLAMDA SAĞLIKLARI İLE İLGİLENMEK ÜZERE BİR ÇOK TEMEL BİLGİSİNE VE BİLGİSEL OLUŞUM YAPISINA UYGUN TEDDA VİŞELLER MEYDANA GETİRİLİR. BU BÜTÜNLÜK ÇALIŞMASI TEMEL BİLGİSİNİN İÇERİĞİNE VE BİLGİLERİN BİLGİSEL OLUŞUM YAPILANMALARINA VE ÖZELLİKLERİNE GÖRE ÇEŞİTLİLİKLER GÖSTEREBİLİR. BÜTÜN TEDDA VİŞELLERİN ÇOK ÜSTÜN SAĞLIK VE ONARIM VE BAKIM VE TEDAVİ UYGULAMALARI SÖZ KONUSU EDİLEREK ŞİX YAŞAMINDA İLGİLİ OLAN BÜTÜN ALANLARDA DA KULLANILIR.

ANTİ OBSEDÖR TEDDA VİŞEL OLUŞUMSAL ÖZELLİĞİ
BÜTÜN OBSEDÖR OLUŞUMLARDAN VE SORUNLARDAN ETKİLENMİŞ VARLIKSAL ALAN YAPILANMALARI İÇİN HAZIRLANAN ANTİ OBSEDÖR TEDDA VİŞEL BÜTÜNLÜKLERİ, İLGİLİ ALANLARA ÖZEL BİR ÇOK YAPILANMASI İLE GEREKEN ÇALIŞMALARI YAPARLAR. ŞİX YAŞAMININ OBSEDÖR SORUNLARDAN ETKİLENMİŞ BÜTÜN YAPILARININ BİR LİSTESİ ORTAYA ÇIKARILIR VE HEPSİ İÇİN ÇALIŞAN BİR ÇOK TEDDA VİŞEL BÜTÜNLÜĞÜ YAPILANDIRILIR. BİR TAKIM ŞEKLİNDE ANTİ OBSEDÖR TEDDA VİŞEL YAPILANMALARI, OBSEDÖRLERDEN ETKİLENMİŞ BÜTÜN ŞİX YAŞAMI ENERJİLERİNİ, YAPILANMALARINI GEREKEN ŞEKİLDE SORUNLARINDAN KURTARMAK İÇİN ÇALIŞIR. ANTİ OBSEDÖR TEDDA VİŞEL BÜTÜNLÜKLERİ BÜTÜN ANTİ OBSEDÖR UYGULAMALAR YAPAN BİLGİLERİN İÇERİĞİNE GÖRE ÖZELLİKLE DİĞER TEDDA VİŞEL YAPILANMASI DIŞINDA HAZIRLANIR.

ANTİ OBSEDÖR KORUYUCU TEDDA VİŞEL BÜTÜNLÜKLERİ
ŞİX YAŞAMININ BÜTÜN ALANLARINI OBSEDÖRLERDEN VE SORUNLARINDAN KORUMAK İÇİN KENDİSİNE ÖZEL BİR KORUMA ÇALIŞMASI İÇERİSİNE GİREN, BÜTÜN OBSEDÖR ETKİLERDEN ŞİXİ KORUYAN, VİLSEL BEDENİNİ VE TÜM ŞİX VARLIKSAL ALAN YAPILANMALARINI KORUYAN ÇOK ÇEŞİTLİ TEDDA VİŞEL YAPILANMALARI HAZIRLANIR. OBSEDÖR OLUŞUMLARIN ETKİSİ ALTINDA KALAN BÜTÜN ENERJİLERİ, YAPILANMALARI KENDİSİNE ÖZEL KORUMA VE ETKİLERİN TEMAS ETMESİNİ SAĞLAMAMAK ŞEKLİNDE BİR ÇALIŞMA YAPMAK İÇİN BÜTÜN ETKİ ALTINDA KALAN ALANLARIMIZIN LİSTELERİNİ ÇIKARARAK HEPSİ İÇİN ANTİ OBSEDÖR KORUYUCU TEDDA VİŞELLER BÜTÜNLÜKLERİ YAPILANDIRARAK GEREKEN ÇALIŞMALARIN YAPILMASI SAĞLANIR.

OBSEDÖR YOK EDEN TEDDA VİŞEL BÜTÜNLÜKLERİ
AYNI ZAMANDA BÜTÜN OBSEDÖRLERİ VE OLUŞUMLARINI YOK ETMEKLE İLGİLİ OLARAK ÇALIŞAN VE KENDİSİNE ÖZEL BİR YAPILANMASI VE ÇALIŞMA SİSTEMİ OLAN, TEDDA VİŞEL ÖZELLİKLERİ VE BİLGİLERİ İÇERİSİNE ANTİ OBSEDÖR BİLGİLERİNDE EKLENMESİ İLE OBSEDÖRLERİ VE OLUŞUMLARINI YOK EDEN TEDDA VİŞEL ÖZELLİKLİ BÜTÜNLÜKLER MEYDANA GETİREN YAPILANMA İLE BU BÜTÜNLÜKLERİ ANTİ OBSEDÖR ÇALIŞMALAR YAPAN BÜTÜN BİLGİLER İÇİN GEREKEN ŞEKİLDE YAPILANDIRIR VE KENDİSİDE BÜTÜN OBSEDÖRLER VE OLUŞUMLARI İLE İLGİLİ BİR LİSTE ORTAYA ÇIKARARAK HEPSİNİN YOK EDİLMESİ İLE İLGİLİ ÖZEL TEDDA VİŞEL BÜTÜNLÜKLERİ SAĞLAR.

SONSUZ ARTAN ÖZELLİKLERİ İLE TEDDA VİŞELLER GEREKEN ŞEKİLDE YAPILANDIRILIR. BİLGİ GEREKEN YAPILANMAYI SAĞLAR.