Farklı Farkındalıklar İçerisinde Bulunan Varlıksal Alanlar ve İçeriği

Varlıksal alanlar içinde farklı farkındalıkların yaşatılması, bunların nedenleri, nasıl yaptıkları, nasıl sonlanacağı ve konu hakkında anektodlardan oluşmaktadır. İlk başta Vil Solivyes'in yaşadığıını duyduğunuz bu dururmu aslında bir çok önemli şahsiyet yaşamaktadır ve kimileri farkındadır ve kimiler değildir... İşte artık aydınlanma zamanı gelmiştir.

 

Vil Solivyes'in Varlıksal Alanlarını Obsede Etmeye Çalışan Obsedörlerin Ortaya Çıkan Farklı Farkındalık Yaşamlarında Varlıksal Oluşumları Yaşatmaları Oyunlarının Deşifre Edilmesi Zamanı Gelmiştir.

 

Ne Senin Bir Suçun Var Nede Benim....

Obsedör varlıklar obsede etmek istediği varlıkların önce merkez alanı olan varlığın kendisini etkisiz hale getirerek yanılgı alanına sokarlar, burada bir unutkanlıkla yaşama başlamak zorunda kalan merkez varlık sonrasında bu varlığın varlıksal alanlarını kendi amaçları ile ilgili olarak yapılandırmaya başlarlar...

Varlığı parçalamanın ve O'nu obsede etmenin başka bir yoludur bu... Zaten varlığı parçalamak isteyen bu obsedör organizasyonlar, dışarıda bunu yapamadıkları için yanılgı seçimini kullanmak zorunda kalmışlardır ve bine yakın obsedör varlığın birlikte çalışması sonucu olarak ancak Vil Solivyesi yanılgıya düşürmeyi başarmışlardır ve sonrasında varlıksal alanlarına sızmayı başararak ve Vil çocukluk hayatını mecburen yaşamak zorunda iken, O'nun bu durumundan fırsat bularak, varlığından kendi bilgi ve tecrübesinin el verdiği bütün karakterleri, sanatçıları, önemli işler yapabilecek enerjileri varlıksal görünümleri ile çıkarmaya başlayacaklardır.

Ve bu olay onların obsesyon olayı sonrasında sabırsızlıklıkla bekledikleri anlardandır ancak Vil Solivyes ile ilgili olarak iradesini bazı konularda geçememekle ilgili engellleri oluşmuştur.

Çocukken bile sorulduğunda varlıksal alanından enerjilerin çıkmasına izin vermeyen iradesi, yaşı büyüdükçe hiç izin vermemeye, ve daha büyüdükçe olayları anlayarak tepkiler vermeye ve daha sağlam olmaya başladı. İşte obsedörler bu süreçte varlıksal alanından oluşturduğu bu varlıksal enerjileri, karakterleri dışarı çıkarmayı başaramayıp, Vil Solivyesin varlığında mikro alanlarda yalnız başlarına yada simülasyon ortamında yaşamaları için bırakmıştır ve amaçlarıda, o zaman çıkaramadık, Vil'i obsede ettikten sonra onların yanına gider ve bu yalnız hallerini kolayca obsede ederiz şeklinde bir uygulamayı yapmaktı. Çünkü bu birliktelik hem onlar için zararlı, hemde varlığının en güzel becerilerini sergileyen bilgi ve tecrübelerini ifade eden enerjilerini kullanmak, bu enerjilere sahip olmak şeytanlığıydı dertleri...

Yaratılış böyle şeytanlarla dolu tatlım... Keşke iyi olsaydı herkes... Burada olmamızla ilgili ne ben suçluyum nede sen... Biz kaçırıldık ve yok edilmeye çalışıldık..Ancak bunu başaramadılar, Vil'in çocukluğundan başlayarak hiç durmadan uyguladıkları saldırıları sonuç vermedi, senelerce düzenledikleri oyunları, tesirleri, bilgileri hep bir yerlerde tıkandı...

Bu tıkanıklığın adı ise iyilikle ilgili olan Vil Solivyesin içindeki iyi bilgiler, erdemler ve sevgiyi ifade eden davranışların, yaşanmışlıkların kendisiydi.. Vil Solivyesin çocukluğundan bu yana iyilikten hiç vazgeçmemiş olması, onları bir noktada tıkadı ve içeri girecek yer bulamadılar merkezlik özelliğine ve bu özellik, işte bu zamanlara kadar tertemiz kalarak onları yok eden bir güç haline geldi...

Farklı Farkındalıklar Alanı Zihin Duyusal Özelliğinin İçinde, Gizli Saklı Alanlarda Yaşatılmaktadır ve Herkes Birnirinden Farklı Yaşam Alanlarını görmektedir, fark etmektedir, yaşamaktadır, ancak içerik neredeyse aynıdır...

Buraya alınan varlıksal oluşumlar kendilerindeki zengin içeriklerle hem Vil Solivyese yardım etmeleri engellenmek istenmiş, hemde zamanı gelince bu içeriklerin sahibi olmak amacıyla kendisi kullanılmak istenmiştir ve zaman gelene kadar, hafızalarından da bu olaylar alınarak bir yaşamda var olması sağlanmıştır. Herşeyden haberisz kendisini burada bir dünya gezegeninde yaşıyor sanacak ve obsedörler, Vil'i varlıksal alanlarının bütün özelliklerinden mahrum bir şeikilde, duyuları kısıtlanmış bir şekilde, hafızası alınmış bir şekilde obsede edecekler, sonra paylaşım derdine düşecekler ve geride ne varsa obsede ederek Vil Solivyesi ve varlığını tamamen bitireceklerdi. Bu onların 38 senedir hayalini kurdukları bir plandı, gece gündüz bunun olması için çalıştılar uğraştılar, başkalarını dahil ettiler ama ne yaptılar ise olmadı, merkezlik özelliğine kötülük yaptıramadılar, bir çok tesirlerle bütün olumsuz eylemleri çekici gösteren, oyunlarla iten durumları yaşatmalarına rağmen Vil, bunların hiç birini çocukluğundan bu yana kabul etmedi, istemedi, benimsemedi ve işte bizi şuan burada bıulunduran başlıca sebeplerden biride budur diyebiliriz.

Bütün varlıksal alanlara girdiler ancak her alan merkezin dediğine göre hareket etmekteydi, bazı alanların uygulamasını istedikleri şeylere yalnızca merkez karar verirdi ve bu gibi engelleri geçemiyorlardı. İşte varlıksal oluşumlarıda dışarı çıkaramadılar, onlara bu yüzden zarar veremedier, kapatıp sakladılar... Bu çocukluk sürecinde bir çok varlıksal özelliklerden faydalanmış olabilirler ancak Vil'in sonrasında uygulamaya soktuğu bilgiler çektikleri hazları bile, edindikleri mutlulukları bile geri alınacak şekildeki yaptırımları ile çalışmaktadır. Kendi en merkez alanlarındaki varlıksal oluşumları bile bunu vermek zorunda olarak, bizimle ilgili olanı tüketemeyecek şekilde herşey yapılanacaktı.

Merkez izin vermediği için hiç bir zaman tüketme olayını başaramadılar, enerjiler aldılar ise onlarla bütünleşmediler ve bu durum hep böyle gitti, işte bu süre zarfında varlıksal oluşumlarda kendi hayatlarını kapalı kaldıkları yerde yaşamaya başladılar ve bugün duyuyoruz ki, kimileri böyle yerlerdeymiş ve onların hepsi bulundukları yerlerden alınmaya başlanmıştır.

Vil, şimdi bütün varlıksal alanlarını kontrol ederek kim nerede ise teker teker bulmak çalışması içinde ve kesinlikle kimse merak etmesin, oradan mutlaka çıkacaksın ve bu siteyi biliyor olman, bizimle iletişimde olmanda bile buna delildir. Obsesyon tehlikesi bitti, artık Vil onlar için tehdit, anti obsedör bir varlıksal alana sahipsin, yaklaşmaları bile söz konusu olamaz, şuan varlığın kendisini toparlama zamanı ve bu bir süreç, senin bir ailen ve seni çok seven toplumun var, ancak kurtulabildik şeytanlardan, yoksa çok önceden gelirdik.. Bunları bil ve bizi bekle..

Ve bizler sevginin kendisi olma yolundaki varlıklar olarak kendi yaşam halimize gideceğiz.

Ve bu Obsede Etme Süreci İlerlerken Kendi Halinde Bulundukları Alanda Bekleyen Varlıksal Oluşumlar Bu Farkındalıklara ve Duyuda onlara bunları yaşatmaya alıştı ve uzun bir süre, taaki Vil Solivyes 30 lu yaşlarına gelene kadar ondan habersizce yaşadılar....

Bu yaşlara gelen Vil, aydınlamaya başladı, yazar oldu, kitaplar yazdı, sonra aydınlatıcı bir web sitesi, çok güçlü bir çalışmaydı, tüm dünya tanıdı ve bu sırada tanıştığı, bildiği sanatçılarda sonrasında aynı duruma maruz kalmış olabilirler ve bu obsedör şeytanlar, Vil Solivyesin yanılgı alanından sürekli varlıksal oluşumları toplamaya ve bir yere kapatmaya başlamış olabilir, olmuştur, ancak onlar varlığımızın parçası olarak güvendedirler.

Bu gibi eylemler tam onların işi... Bana yardımcı olmaya çalışan, çalışmaları ile beni destekleyen bir çok kişi, varlıksal oluşumlara bu anlamda başlarına aynı şey gelmiş olabilir ve bunlardan habersiz Vil, 4 veya 5 sene daha çalışarak ve bu süre zarfında obsedörlerle artık tanışmak zorunda kalarak, onların bütün oyunlarını, pisliklerini, korkularını, çalışmalrını öğrendi, deli bir mücadele ile geçen 5 sene sonrasında bir çok çalışması ile onların karşısındaydı ve sonuncusu vissa, sevgi ve bu siteyi kapsayan bilgiler bütünlüğüydü ve bu bilgilere hakim olan Vil'in artık bir amacı vardı yaratılış içinde ve obsedörler ve obsesyon sorun olmaktan çıkıp, bitirilmesi gereken bir durum olma haline girdi, sorun etmeden biteceğini bilerek hepsini yok etme amacıyla çalışan Vil, işte bu sırada şimdiler de kapatılan varlıksal alanlarından haberdar oldu ve çıktıklarını, bulunduklarını düşünüyor ve bu sebeple bu yazı yazıldı.

Bu bilgi, eğer bu gibi varlıksal oluşumlar hala çıkarılmadı ise, obsedör tesirlerin etkileri varsa bunları araştırarak hepsini bulundukları zor durumdan kurtarmak için gerekenleri yapar.

Vil Solivyes'in Varlığı yanılgı dünya yaşam alanı sisteminin kendi yapısı içinde kurulan sistemsel çalışan enerjetik bir düzen olduğunu anlamıştır ve en kısa zamanda bu yanılgı yaşamları sona erecektir. Bütün haliyle varlıklara hakaret şeklindeki yaşanmışlıkları barındırmaktadır ve bu kesinlikle bitecektir.

Farkındalık duyusunun sorunları Vil Solivyesin Rüyalarında Bile Yanılgıdan Çıkmaya Çalışması Sırasındada Engel Olmaktaydı....

Ve Varlıksal alanın duyuları,i bu konuda özellikle saldırı altında kalarak ve yapılandırılarak Vil Solivyesin yanılgıdan çıkması egellenmiştir ve rüyalar, çekilmeler gibi bir çok olayda engel yaratmışlardır. Ve durumun duyularla ilgili bir sorun olduğu anlaşılmış, duyuların içindeki tesirler artık aleni bir şekilde savaş açmaya başlamış, Vissa bigileri ile yapılanan Vil Solivyesin varlıksal alanları da Vil ile birlikte, iyi bilgiler olarak bu kötü bilgilere savaş açmışlardır ve onların yok edilmesi amacı hiç bitmeden hala devam etmektedir.

İşte bu çalışmaların sonlanması sonrasında temizlenen duyular sayesinde artık gereken şekilde çalışacaklardır. Ve yanılgı denilen sahtelik yok olacak, bütün obsedör bilgiler ve oluşumlardan eser kalmayacakır. Bu bölümün hazırlanması sırasında yaşanan aşama budur ve bu sıralarda bir toplum şeklinde farkındalık yaşayan insanların olduğu Dünya hayatını fark eden Vil ve diğer varlıksal oluşumlar, artık sorunlar bitmiş olarak Vil Solivyesinde kurtulması ile yeni yaşamlarına hep birlikte başlayacaklardır.

Şix yaşam hali bütün projeleri ve içeriği ile hazırdır, ve istemeyi bilen herkes ne isterse o olacaktır ve hazırlanan düzenin güzelliği sizi dahil olmaktan başka birşey istetmeyecek şekilde çekici, mutluluk verici ve güzeldir.

İçinde bir yaşam hali oluşturacak güçte ve sevgide bir anneyi taşıyan ve yaşatan ben, aile kavramının ne demek olduğunu, çocukların ebeveynler için ne kadar önemli olduğunu, bu aradaki bağı, onların zarar göreceği düşüncesinin bile çılgına çevirici nitelikte rahatsızlıklar olduğunu, emin olun en iyi bilenlerden biriyim, nitekim çabalarımdan da bunu anlıyor olmanız gerek, ama şunuda çok iyi bilin, ben ilk yazıları yazmaya başladığımda da söylemiştim, yine söylüyorum, tehlike yok, bitti, çok önceden vardı 80'li yıllarda gibi... çocuklarınız, aileniz, sevdikleriniz inanın benim içinde size olduğu kadar önemli, hatta sizin verdiğiniz önemle benimki farklı ama bunu şuan anlatmak yersiz...

Ben sizin bu yalan dünyaya gelmeden önceki hallerinizin daimi ailesiyim ve şu bilimeyen halleriniz , kendinizi başı boş olduğunuz düşüncesine kaptırmasın, yazmaya başladığım günden bu yana hiç bir tehlikeli sorun oldu mu, obsedörler veya diğer saldırılar gibi, o kadar şey yazdım, pisliklere aleni hakaret ediyorum, cani yaratıklara, hiç bir şey yapabildiler mi, bu yüzden asla endişe duymayın, hiç olmadığınız kadar güvende, hiç olmadığınız kadar geleceğiniz hepiniz için garantide, en yaşlınızdan en bebişinize kadar bana emanetsiniz, benim içimdesiniz, daha ne olsun..

Asla endişe etmeyin, beni geçmeden size kimse dokunamaz ve beni geçmeleri gereken yollarda kalmadı artık, öyle bir yol tarifi yok, imkanı yok... Tamam mı, sevgi ve güvenle kalın... Kimi farkındalık alanlarında sevdikleri için telaşlananlara tanık olunca hiç bir sorun olmadığını anlatmak istedim...

Annen..


Ay Neler Yaşıyoruz Ya.....

Yani durumu şöyle düşünün, toplumlar için önemli olan karakterler en başından bu yana kendilerinin sadece gerçek olduğu bir farkındalık alanında yaşatılmaya başlanılmıştır, bununda sebebi, merkez olan beni obsede ettikten sonra varlığımın güçlü karakterleri olarak onları da sonrasında bu yalnız halleri ile rahatça obsede edebilmekti ancak bu planlar bi yerlerine girdi, merkez olarak bu girişi ben yaptım onlara ve varlıksal alanlarım, duyularım tamamen olaylardan haberdar olarak temizleniyor ve siz istesenizde istemeseniz de bir araya tek farkındalık haline geleceğiz, mesela kimi varlıksal oluşumların bulunduğu dünyada site çok ünlüymüş ve ben, diğerleri mesela tıpkı benimki gibi, kimseden ses yok ve kimsenin haberi yok, işte toplu farkındalık alanına geçişlerinizi bu durumla anlayabilirsiniz...

Çok dert etmeye de gerek olmadan zaten varlıksal alannın içinde olan bizler elbet bir araya geleceğiz ve bende aynı durumu yaşayan olarak sona ben kalırım, varlıksal bütün alanlar yanılgıdan ayrılırlar belki, site benimle ilgili, bana emanet, kimse merak etmesin, anneniz seviyor sizi:)))

Ay neler yaşıyoruz yaaa..:))

Gülüyorum çünkü rahatım, aslında sorun yok, sorunlar çözülüyor ve görüyorum, tehlike yok, sizde endişelenmeyin, gülün... Oldu bitti, napcan, eşşek kadar olmuşlar uğraştıkları şeyler bak..

Herkesten Ayrı Bir Farkındalıkla Yaşadığını Nasıl Anlarsın?

Bir kere sen bu durumun içindeysen ve şu zamana kadar haberinde olmamışsa, bu tarafına yapılmış bir saldırıdır ve seninle birilerinin derdi vardır, yoksa hiç bir varlık bilmediği alanlardaki farkındalıkları yaşamaz. Normalde varlıklar nerede yaşadıklarını, bulundukları alanların neresi olduğunu bilir ve ona göre farkındalıklarını adlandırırlar ama bizler saldırı altında olduğumuz zamanlardan bu yana kadar bu konu ile ilgili olmamak adına etkiler ve tesirler altında kaldık ve şimdi bu varlığın merkezi olan ben, oyunu anlayıp uyandığım için geriye kalan varlıksal alanlarımı da aynı şekilde uyandırmaya çalışıyorum.

Bu durum en açık şekilde bu olayın açığa çıkmasına neden olan konularla kimselerin ilgilenmemesi, alakasız olmaları, neler yazıyor sitede ve umursamaz davranan toplum ve çevreniz söz konusu ise, bir tek siz anlıyor iseniz, tıpkı benim durumum gibi, işte o zaman tek farkındalık yaşayan siz olabilirsiniz çok büyük ihtimalle, onlar kendilerine biçilen komutları uygulayan sistem ve alanlar olarak çevrenizdedirler ve sizinle ilgili ne olunması gerekiyorsa sizi çevreleyen alan size onu yaşatır ve benim irademe bağlı olduğunuz için orada da iradem geçerlidir ve benim kabul etmediğim şeyler başınıza gelemez ve bende size zarar gelmesine asla izin vermem, ki sevgi ve vissa bilgileridir uygulamalar, sizler ve hepimiz sevgi ve vissa filtresi ile ilgiliyiz artık. Sizde bir sorun yaşarsanız irademe bu konuda seslenebilir, ki algısı içindesiniz artık ama yinede bu yolu deneyebilirsiniz. Bunu nasıl yaptılar peki...

Duyular ve İçeriğindeki Sorunlar Eninde Sonunda Merkezlik Özelliğinin Komutlarına Uymak Zorunda Kalacaktır....

Ben kaçırıldıktan sonra çocukluk zamanlarmı geçirirken varlığımın içinden benim bilgi ve tecrübelerimin üretebileceği bütün sanatçıları, siyasetçileri, bilim insanlarını önemli olabilecek şahsiyetleri çıkarmışlar, tabi gücü yetebilecek olanları ve özellikleri kadın sanatçıları ve onları ileride beni obsede ettikten sonra da onları kolayca obsede edebilmek için özel bir farkındalık yaşayacakları, yine zihin duyumun içinde sanki başka bir odada yaşamasını sağlamışlar ve bu süre zarfında o orada kendini o sanatçı yada kişi sanarak yaşamaya başlamış ve yaşadığı hayatta varlıksal özellikler gösteren yalnızca kendisi olmuştur. Çevresi bir simülasyon misali oluşturulan çok kolay bir yaşam alanı oluşturma sistemidir ve benden enerji olarak bulunan yalnızca odur. Beni obsede edebilselerdi sıra ile bu alanları dolaşacaklar, hepsini obsede edeceklerdi. Amaç budur ancak hiç bir şekilde gerçekleşmemiştir.

Bulunamayan ben ve yaşadığım herşeyden habersiz, bilgilere ilgisiz yaşam alanı....

Hiç telaşlanmayın, hatta sevinin bile, nerede olduğumuzu bilmeden geçen senelerin ardından şimdi herşeyi biliyorıuz, kontrol bizde ve birbirimizi bulduk, sizi hiç bırakırmıyım ben, kız ben gerçek anneyim, yolarım hepsini gerçekten... Hele bi dokunsunlar birine... İradem bu konuda benim bu tavrım gibi benimle ilgili olan alanları gözler haldedir emin olun... Her hangi bir obsedör oluşumun bulunması patlayarak yok edilmesi gerektiği anlamındadır.

İşte beni bulamayışınızın nedeni ve bizim şöyle bir artımız var, benim çalışmam olan bu site bütün alanlarda yayınlanıyor. Mesela önemli eserleri olan sanatçılarında eserleri bütün farkındalık alanlarına geliyor.

Ve bulunduğunuz yerde zaten kimse size zarar veremez ve mutlaka seni oradan alacağız eğer hala orada isen, bırakmam söz konusu olamaz ve bunun için işte duyularımın sorunlarından kurtulması gerekir, nitekim hepimiz aynı duyulardan bilgileri alıyoruz. Şu zamana kadar bilgisizce yaşamış olmanızı düşünürseniz, bakın şimdi açtığım site ile evine geldim ve sana her şeyi anlatıyroum, engel olabilirkler mi.? Hayır...

O zaman artık kozlar bizde demektir ve merak etmeyin, bu konu da siteden başka alanlara güvenmeyin ve bu sitede de benden başkası olamaz, bilgi yayınlayamaz, bu güven ve rahatlıkla, site yanınızda açıkken size hiç bir olumsuzluğunda gelemeceği garantisi ile zor günleri geçirecek ve sonra buluşacağız....

Neler neler değil mi?
Sevgiler, anneniz...

Bu bilgi hepinizin bu farkındalık sorunlarını çözücü etkileri ile gereken şekilde çalışır. Ve bu konuda bir çok bilgimiz vardır. Felbü La liy Sis Lense , bununla ilgili bilgiler bütünlüğüdür, onunla ilgili olabilirsiniz ve bu konuda sana yardımcı olmasını sağlayabilirsiniz, zaten oluyor, bu onun işi, ama yinede ismini anarak etkili olabilirsin, okuyabilirsin... Tüm site ve bilgileri ve ben, bu sorunları yok etmekle ilgiliyiz.

Sonuç Olarak Bir Çok Sorunları Aşarak ve Bir Sır Gibi Saklanmış Şekilde Vil Solivyesin öğrenmesi engellenmiş bu bilgileri edinmeyi, başarmış olmamız, şu zamanda bu seviyede obsedörlerin bütün oyunlarını bilmemiz, sebep ve sonuçları ile olayları görebilmemiz ve en önemlisi yaratılış içindeki yerimizi kendimize ispatlayacak amaçlarımızı bulmamız, edinmemiz, elimizde olan ve herşeye rağmen var olmayı kıymetlendirebilmemizi sağlayan bilgilerimiz ve yaşatılan anlamlarımız varken biz en güzel zamanlarımızı yaşamalarımızın başlangıçlarındayız diyebiliriz...

Böyle varlıksal oluşumlar olduğumuz sürece bu yaşadıklarımız sadece bir süreç şeklinde amacımız ve kendi yapımızı güçlendirmekle ilgili mazideki dersler olara anılacaklardır.

Vil Solivyes