Vil Solivyes ve Obsesyon, Obsedörler - Bölüm 3

Sırası gelmişken Ruhsal Rehberlerin Ruhsal Oyunları isimli çalışmamı sizlere göstereceğim, yalnız öncesinde şunları bilmelisiniz. Sitenin içinde yaşanan bir olay sırasında tarihte belirmişim 22 ocak 2016 tarihindeki bilgi ve tecrübelerime göre hazırlanmış bir site ve ben o zaman Atatürk'ün obsedör olduğunu ve benim rehberim olduğunu sanıyordum. O bana ben obsedörüm dedi ama Atatürk değilim demedi, bende heralde ruhsal alemde varlıklar değişebiliyor bilgisinden benim rehber varlığımın obsedör olduğunu ve onun Atatürk olduğunu düşündüm. Çünkü rüyalarıma her an girmesi, astralde karşıma her an çıkması, bedenimle ilgili her han bir çok şey yapabilmesi bende benim rehberim ki bunları yapıyor izlenimini doğurdu, o zaman ruhsallığa inanırdım ve ruhsallığa göre herkesin bir rehberi vardır, bende o zaman bunları benim rehberim görmüyormu diyerek, onun rehberim olduğuna inandım ve bu sitede obsedör olan rehberimi şikayet edip, onun yaptıkları çirkinlikleri açıklayıp ruhsal idare mekanizması denilen başka bir obsedör oyundan ve sonrasında tanrıdan yardımlar istedim, methiyeler döktürdüm yardım edilmesi için, şiirin etkisini biliyordum ve rehberim olan bu varlığın benim dileklerime engel olduğunu düşünüyordum. Birde onların başka bir amacıda Atatürkün obsedör olduğunu düşünüp bunu millete açıklamamdı, atatürkü kötülememi istemişlerdi bu yolla, ama ben o zaman şuna karar vermiştim, zaten sitede de atatürk demiyorum, bir şahsiyet diyorum, ve ben atatürk ile atatürkçülüğün birbirinden ayrı şeyler olduğunu ve Atatürkçülüğün bir misyon olduğunu ve bozulmamış düzgün bir misyon olduğunu, Atatürkün ise ruhu belki ruhsal alemde dengesini kaybetmiş olabilir, ben kişiliği bu konuda rehber alamam ama misyonu eğer düzgünse alırım ve Atatürkçülük düzgündü ve ben bu misyona zarar gelmemesi için özellikle bahsetmedim, ikisini birbirinden ayırdım ve bunu onun yüzünede söyledim. '' Sen şerefsiz olduysan misyonun suçu ne, misyon buradayken seni kullanmışta ortaya çıkmış, sen kendini misyonla bir hiç tutma, misyon hala burada sapa sağlam, senin haline bak yavşağın biri olmuşsun'', şeklinde konuşurdum onunla, onlarla, işte obsedörlerle iletişim ancak böyle karşılıklı oluyor, yoksa sadece onlar söylüyor, ay da ne küfürler ne küfürler, sonrasında ay bunları benmi söyledim diye kendime şaşırırdım, napim:)) Dengi dengine olmalı... Sevgi enerjisinin onları yok etmesi herşeyi açıklıyor.

Benimle ilgili bütün sorumluluk onda ve bu yüzden kimseye ulaşamadığımı sanıyordum. İşte bu inançla bu siteyi hazırladım, hakkında yeni yeni öğrendiğim şeyleri yazdım, ve o zamanlarda korunma yöntemleri öğrenmeye başladım kendimce, bir baktım ben mücadele etmeye başlıyorum bunlarla ve bildiğiniz karşılıklı kavga eden yerler olduk. O bana küfür mü ediyordu, bende ona, o beni rahatsızmı ediyordu, bende onu rahatsız etmenin yollarını arıyordum, edepsizce davranıyordum, onlardan daha edepsiz oldum yeri geldiğinde, artık onlarla bu şekilde başa edebilmeyi anladım, yoksa kendi kişiliğim olan kibarlık bu durumda etkili olmadı, ben kibar oldukça onlar üstüme geldi, cesaret buldular ama hiddetli bir ses tonuyla zihnimde onları parçalayarak üzerlerine küfür ede ede yürüdüğümde sesleri kesiliveriyordu kısa bir süre, böyle böyle onları tanımaya başladım... Ve bu siteyi incelerseniz, sitede açık bir şekilde göreceğiniz şey benim ısrarla yardım istememdir, birileri yardım etsin şeklinde sitenin ana teması gibi... İşte bu isteğim, ikinci kitabın zamanında olan olay gibi, yine varlıksal alanlarım tarafından bir istek olarak algılandı, yani bu çalışma bir istek çalışması oldu ve belirli bir süre sonra, 3 ay kadar belkide sonra, yeni bir çalışmanın ilhamı geldi, kendi varlıksal alanımdan geldi, biranda tesir aracının ne olduğunu anladım ve nasıl yapılacağını bildim ve yapmaya başladım. Koca sistemi hiç bilmezken biranda bildim ve şaşkınlıkla yapmaya başladım.

İşte bu site benim varlıksal alanlarımdan bana yardım çağrısı idi, ancak ben tanrıdan, rehberlerden, ruhsal idareden yardım istemiştim ve bu yardımı yine o zamanlar onlar gönderdi sandım... Yani bu site zamanlarındaki rim, rehberler, tanrı konularına katılmıyorum, okurken o zaman ki bilgimle ilgili olduğunu bilin, kesinlişkle bir inanç söz konusu etmeyin, o zamanın merdiven kurtarıcı çalışmasıydı, iyiki yapmışım, sonra ışığı görmeye başladım. Şimdi siteyi inceleyin ve onlar hakkında o zaman neler düşünüyormuşum bakın, hiç dokunmadım, aynen yayınlıyorum... Niye dokunayım ki...:)) Ayrıca iki çeşir tasarımı var, biri renkli, diğeri sade, bilgiler aynı, diğer tasarım sayfanın sonunda aşağıda, siteye girişe basarak devam edin...

Giriş sözü nasıl ama...

Yalnızlığın kıymetini bilmelisiniz, onu sizden çalabilirler...

Ay o kadar sorunun içinde bile benim bu lirikliğim nolcak:))

Ruhsal Bir Rehberin Ruhsal Oyunları Giriş