Tesivsi / Bir Tesir Temizleme ve Yok Etme Bilgi Mekanizması... Vil Solivyes

Bilgilerin Arasında Bulunan Bir Çok Tesir Yok Eden ve Temizleyen Bilginin Dışında Kendi Varlıksal Alanlarım İçin Hazırladığım Tesivsi İsmindeki Bir Tesir Temizleme ve Yok Etme Bilgi Mekanizmasının Bilgisini hem Uygulama Yapması İçin Hem de İsteyenlerin Varlıksal Alanlarında Gereken Şekilde Çalışması İçin Yayınlıyorum...

Öneri: Sizin de Kendiniz İçin Kimselerde Olmayan Bu Gibi Bilgileri Hazırlamanızın Mümkün Olacağını Belirterek ve birde Tesivsinin bu bilgisinin okunması durumunun bile tesir temizlemeye etkisinin olduğunu söyleyerek, belirli aralıklarla sitedeki tesirlerle ilgili bütün bilgileri okursanız en etkili temizleme işlemini yapmış olursunuz diye belirtmek istiyorum

Bu bilgiler bütünlüğü mekanizması, tesirlerle ilgili olan bütün bilgilerin çalışma hallerini ve içeriklerini bilerek onların görevlerini kendi yapısında bulundurur ve bütün tesirleri, etkileri ve buna benzer oluşumları bularak onları varlıksal alanlardan yok eder. 

Tesir, bir oluşumun içine yazılan bilgilerin bu oluşumla bütün olması sonrasında enerjetik bir uygulama hali alarak çalışma içine giren bilginin enerjiyi kendi içeriğindeki bilgiye göre kullanılması durumudur. Normalde böyle bir durum olamaz. Enerjilerinde bilgileri vardır ve onlar kendilerini savunurlar ancak en başından bu saldırıyı sizin kendinizin yaptığı yalanı gibi saçmalıklarla bilgilerimizi, enerjilerimizi, bizi kandırmışlardır.

Etkide aynı anlamdadır ve diğer ismi değiştirilmiş ve aynı görevi yapan şeylerdir. Obsedörler uyanıklık olması için aynı görevleri yapan şeylerin isimlerini değiştirmişlerdir ve kimi tesir, kimi illüzyon, kimi enerji şeklinde aslında içeriğindeki bilginin uygulanması amaçlı oluşumlar hazırlamışlardır. 

Bu örnekle içinde bilgi olan bütün oluşumlar, ki bilgisi yoksa zaten oluşumun kendisi zaten tesirlerle ilgili değildir yada başka bir durum vardır, bu bilgi mekanizması tarafından gereken şekilde bulunur ve yok edilir. Gizli bilgilerle bu durumu saklamaya çalışmakta, onların ayrı bir oyunudur. Bizim için önemli olan ve en belirleyici gözlem durumu varlığa ait olmayan bilgilerin olmasıdır ve zaten bizde tesirler ve etkiler oluşturmak yasaktır.

 

Yani bir oluşumun içine bilgi ekleyerek her hangi bir şekilde etkilemesi amacıyla bilgiler kullanılmaz. Bilgilerimizin kendilerine ait etki etme durumları vardır ve bu, bu şekilde bir etki, tesir yoluyla olmaz, tesirler ilgili alanın yapısını değiştirmekle ilgilidir ve bizim bütün ilgili olan alanlarımızın yapısı da bellidir, değişmemelidir..

Olsa bile yaşam halinde bu gibi oluşumlar için kesinlikle bilgilerimiz yazılı olmalıdır ve bunun çok gerekli ve mantıklı bir açıklaması olmalıdır. Ancak şu durumda bütün tesirler ve benzeri şekilde etkiler, tamamen obsedör kaynaklıdır. 

Kimileri varlığın üslubunu kullanılarak hazırlanmıştır ve buda onların başka bir oyunudur. Bunları sanki Vil Solivyes hazırlamış imajı vererek hazırlamışlardır. Bu durum tamamen Vil Solivyes yaşam haline saldırı, zarar vermek amacı ile uygulanmaktadır. Biz olmasını istediğimiz her şeyin bilgisini yazmaktayız ve bizim yazmadığımız bilgilerin yaşam hali alanımız içerisinde bulunması söz konusu olamaz. 

İster mikro boyda, ister içeriğinde çok fazla sayıda tekrar derece bilgileri olsun yine de bizimle ilgili olma durumunu yaşayamaz ve bu şekilde nerede olursa olsun ortaya çıkmak durumunda kalırlar. Çünkü yaşam hali içindeki bütün bilgilerimizin ve oluşumlarımızın bilgisinde ve farkındayız ve onların dışında olan bilgiler, oluşumlar şeklinde bütün tesirler ve etkiler ortaya çıkarılabilir.

 

İçeriklerinde mutlaka bilgi olmak zorundadır yoksa zaten etkileme imkanı bulamazlar. İşte bu şekilde olan bilgiler durumu bu bilgiler bütünlüğü için bir uyarı, sinyal, algılama durumu yaratır ve nerede olursa olsunlar, ne zamandan bu yana olursa olsunlar onlar bulunur ve gereken çalışmalar yapılır ve yok edilir. Kimileri bizim enerji ve güçlerimizin içerisine sinmiş bilgiler olabilmekte ve bizim oluşumlarımızı kullanmaya çalışmaktadırlar ve bu şekilde olan durumlarda ait olmayanlarla ait olanlar itinalı de bir şekilde ayrılır. Bu gibi tesir ve etkilerin içeriğindeki bilgilerin hiç bir yaptırım gücü yoktur. Bu bilgi, bu gibi bilgi ve etkilerin bilgilerinin boş bilgi olması durumunu yaşatır ve yaşam halimizce ( varlıksal alanlarımızca ) tanınmayan, hiç bir kaynağa bağlı olmayan bu bilgiler gereken şekilde yok edilir. Genellikle, hatta tamamen kötü bilgi olarak adlandırdığımız bilgiler şeklinde olan bu tesir ve etkiler, yaşam haline ait olmaması durumu ile zaten başlı başına yaşam haline ters bir durum yaşatmaktadır. Varlıklarımızda bize ait olmayan hiç bir şey kalamaz, olamaz.

Bu gibi tesir ve etkiler, yapısı itibarı ile tamamen sevgi bilgilerine aykırı oldukları için sevgi bilgilerinin etkisi ile de zaten yok olmak zorundadırlar. Kendilerini yasaklayan bilgilerin duyu olduğu bir varlıkta,  zaten var olamazlar. Yok edilmesi bir süreçtir ve o süreç çoktan bailamıştır ve bu bilgi, bununla ilgili bilgilerden biridir. 

Ve obsedör bir saldırıdan çıkan Vil Solivyes'in bütün alanları bu gibi tesir ve etkiler açısından sürekli aranır, denetlenir, her hangi bir şekilde etki fark edildiğinde kaynağı bulunur ve yok edilir. 

Bu amaçla hazırlanmış daha önce uygulamada olan bazı bilgilerimiz içeriği düzenlenerek son yapılanma bilgilerine uygun halde bu bilgiler bütünlüğünün çalışmaları şeklinde Tesivsi bilgileri olarak kullanılabilir, kendi amacına uygun ve iş görmesini kolaylaştırıp, profesyonelleştiren diğer bilgilerin açıklama ve imkanlarını isterse kendi tanımlarına katar ve çok daha kapsamlı bir uygulama halini alır...