Varlıksal Alanlarınızı Dünya'da İken Yapılandırmak İçin Metotlar, Varlıksal Alan Bilgi ve Komut Uygulaması

Varlıksal alanlarınızın merkezi olan siz, şuan dünya gerçekliğine bakmaktasınız ve varlıksal alanlarınız enerjiler şeklinde sizin çevrenizde, yani merkez duyusal olarak onların merkezinde olan siz, aslında onların hepsi ile bütün olan sizi temsilen merkez duyusal özellik şeklinde, ne söylerseniz varlıksal alanlarınız otomatik bir şekilde merkezin söylediklerini yapmakla ilgilidir. Varlıksal Alan Okuyunuz. Neye inanırsanız, neyi doğru bulursanız, nasıl bilgileri kendinize yer edinirseniz bu enerjilerin içerisinde onlar kendilerine ait oluşumlarla var olurlar. Öncesindeki bilinçsiz uygulamaların bitmesi zamanlarını yaşayan sizler artık bilinçli bir şekilde varlıklarınızı yapılandırabileceksiniz ve bunun için bir defter yada silinmesi mümkün olmayan elektronik bir alette klasörde olabilir. Ben defter kullanıyorum, aynı zamanda klasörde. İkisinde de var. Bilgisayara yazdıklarıma bir şey olursa defterde var şeklinde bir önlemle bu durumu bu şekilde kullanıyorum. 

Önemli olan varlıksal alanlarınızın merkezi olan sizin bir bildirim şeklinde yayınladığınız bilgilerinizi bir arada bulunduğunuz bir komut bilgi, merkez bilgi uygulaması alanı oluşturmanız. Bu alanın başlığına Varlığımın bütün bilgileri bu alanda yazılıdır ve benim bu alana yazdıklarım varlıksal alanlarımda uygulamaya geçer, bu alana yazmadan hiç bir şey varlıksal alanlarımda uygulamaya geçmez, varlığımın merkez olan benden aldığı bilgilerin alanıdır burası ve benden başkasının yazdığı şeyler kesinlikle uygulanmaz, sadece gerçek ve tek olan benim yazdıklarım uygulanır. 

Şeklinde bir ön açıklama hazırladığınızda varlığınızın bütün alanları artık o alanı sizinle arasındaki iletişim alanı olarak varsayar ve yazdıklarınızı uygulatmaya başlar.

Artık varlıksal alanlarımızın yapısını, ne gibi saldırılara maruz kaldığımızı, duyularınızın konumunu biliyor ve hangi bilgi türlerinin varlıksal alanlarınızda bulunması gerektiğini öğrendiniz. Buna göre varlıksal alanlarınızla ilgili bilgi alanına sevginin içeriğindeki erdemlerin ve yasak bilgilerin uygulanmasını ve hepsinin mümkün olduğu en kısa zaman içinde duyu olarak yapılanmasını istediğinizi bildirin. Varlıksal alanlarınız bu istediğinizi mümkün olduğunca kısa bir sürede yapmak için çareler üretecektir ve uygulamadan anlamaların söz konusu olduğunu göreceksiniz. Rüyalarınız yoluyla varlıksal alanlarınızla konuşabilirsiniz. 

Bir bilgi oluşturarak, bu bilginin rüyalarınızda sizinle konuşmasını ve size varlıksal alanlarınızı anlatmasını, sizi yönlendirmesini söyleyerek rüyalarda bu bilginin çalışması sayesinde varlıksal alanlarınızla aranızda aracı olarak bir uygulamayı başlatmış olursunuz. Ancak özellikle dikkat edilmesi gereken konu sevgi bilgi filtresinden geçmeyen bilgileri yazmamanız gerektiği olacaktır ve bu açıklamalardan sonra varlıksal alanlarınızla, özgür olduğunuz zamanlarda kurmanız gereken iletişimin başlangıçlarını yaşayabilirsiniz. Varlıksal alanlarınız sizlerin onları şekillendirmesini bekleyen yaratılışın en kıymetli ve aktif bir şekilde her şekle ve yapıya dönüşebilen enerjileridirler. Kıymetinizi biliniz, onlara ve kendinize iyi bakınız.

Sevgi varlığı olma yolundaki varlıklar şimdilik bilgi komut alanlarına şunları yazmalılar.

- Sevgiyi tamamlayan erdemlerin hepsi ve bunların önce erdem şeklinde ve sonrasında duyu olarak yapılanmalarını
- Olumsuz eylemlerin yasaklanmasını açıklayan bilgilerin hepsi 
ve bunların önce erdem şeklinde ve sonrasında duyu olarak yapılanmalarını
- Ve edindiği bu bilgiler sonrasında varlıksal alanlarınızın kendisini gelebilecek bütün tehlikelerden korumasını belirtin, orada gereken oluşum sağlanır.
- Rüyalarınızla sizinle konuşacak bir aracı bilgi mekanizması hazırlayın. 'Örnek ' Bu bilgi benim varlıksal alanlarım ile aramda aracılık yapacak özelliklerde ve benim bütün sorularıma gereken şekilde rüyalar yoluyla ve sonrasında kendi zihinsel alanımdan bilgilenmek kaydı ile cevap verecek bilgidir ve merkez olan benim bilgi ve tecrübemi kullanarak varlıksal alanlarımda gereken şekilde çalışır ''

- Ve bu bilgi mekanizmasından rüyalarınızda size bilgi vermesi yoluyla öğrenmek istediğiniz bilgilerin cevapları, olayların gerçekleri, gibi bir istek halinde bulunabilirsiniz. Mesela gelmeden önce nasıldınız, nasıl bu dünyaya getirildiniz, gibi sorular sorarak bilgilenme hali içine girin, ancak belki yanlış iletişim söz konusu olabilir ihtimali ile kesinlikle edindiğiniz bilgileri defterlerinize uygulama olacak şekilde eklemeyin, siz bilgilenin.. Yoksa yönlendirilen olmak konumu belki de başka şekilde bir etki ile bu yolla sağlanmasın... Sadece bilgilenmek için istediğiniz rüya konularını yazın ve sevgi varlığı olana kadar başka bir şey yazmayın, bu tavsiye olarak bilgilendirmedir. Bu defter sizde iken varlıksal alanlarınıza kimse bir ekleme ve oynama yapamaz. Sizden gitse bile defter yapamaz, onlar sizin bilgi ve tecrübenizi kullanan oluşumlar ve sizin bildiğiniz her şeyi bilmekteler. Çalındığında çalındığını, kaybolduğunda kaybolduğunu, sadece sizin yazdıklarınızı unutmanız şeklinde bir kayıp söz konusu olabilir.