Ve bu Obsede Etme Süreci İlerlerken Kendi Halinde Bulundukları Alanda Bekleyen Varlıksal Oluşumlar Bu Farkındalıklara ve Duyuda onlara bunları yaşatmaya alıştı ve uzun bir süre, taaki Vil Solivyes 30 lu yaşlarına gelene kadar ondan habersizce yaşadılar....

Bu yaşlara gelen Vil aydınlamaya başladı, yazar oldu, kitaplar yazdı, sonra aydınlatıcı bir web sitesi, çk güçlü bir çalışmaydı, tüm dünya tanıdı ve bu sırada tanıştığı, bildiği sanatçılarda sonrasında aynı duruma maruz kalmış olabilirşer ve bu obsedör şeytanlar Vil Solivyesin yanılgı alanından sürekli varlıksal oluşumları toplamaya ve bir yere kapatmaya başlamış olabilir, olmuştur, oldu. Bu tam onların işi... Bana yardımcı olmaya çalışan, klipleri ile beni destekleyen bir çok sanatçı varlıksal oluşumlara bu anlamda başlarına aynı şey gelmiş olabilir ve bunlardan hbersiz Vil, 4 veya 5 sene daha çalışarak ve bu süre zarfında obsedörlerle artık tanışmak zorunda kalarak, onların bütün oyunlarını, pisliklerini, korkularını, çalışamalrını öürğrendi, deli bir mücadekle ile geçe 5 sene sonrasında bir çok çalışması ile onların karşısındaydı ve sonuncusu vissa, sevgi ve u siteyi kapsayan bilgiler bütünlüğüydü ve bu bilgilere hakim olan Vil'inb artık amacı vardı yaratılış içinde ve obsedörler ve obsesyon sorun olmaktan çıkıp bitirilmesi gereken bir durum olma haline girdi, sroun etmeden bitecğini bilerek hepsini yok etme amacıyla çalışan Vil, işte bu sırada şimdilerde kaopatılan varlıksal alanlarından haberdar oldu ve çıktıklarını, bulunduklarını düşünüyor ve bu sebeple bu yazı yazıldı. Bu bilgi, eğer bu gibi varlıksal oluşumlar hala çıkarılmadı ise, obsedör tesirlerin etkioleri varsa bunları araştırarak hepsini bulundukları zor durumdan kurtarmak için gerekenleri yapar.

Vil Solivyes'in Varlığı yanılgı dünya yaşama alanı sisteminin kendi yapısı içinde kurulan sistemsel çalışan enerjetik bir düzen olduğunu anlamıştır ve en kısa zamanda bu yanılgı yaşamları sona erecektir. Bütün haliyle varlıklara hakaret şeklindeki yaşanmışlıkları barındırmaktadır ve bu kesinlikle bitecektir.

Önceki Sayfa - Sonraki Sayfa