Farklı Farkındalıklar Alanı Zihin Duyusal Özelliğinin İçinde, Gizli Saklı Alanlarda Yaşatılmaktadır ve Herkes Birnirinden Farklı Yaşam Alanlarını görmektedir, fark etmektedir, yaşamaktadır, ancak içerik neredeyse aynıdır...

Buraya alınan varlıksal oluşumlar kendilerindeki zengin içeriklerle hem Vil Solivyese yardım etmeleri engellenmek istenmiş, hemde zamanı gelince bu içeriklerin sahibi olaak olan kendisi kullanılmak istenmiştir ve zaman gelene kadar, hafızalarındanda bu olaylar alınarak bir yaşamda var olması sağlanmıştırç. Herşeyden haberisz kendisini burada bir dünya gezegeninde yaşıyor sanacak ve obsedörler Vil'i varlıksal alanlarının bütün özelliklerinden mahrum bir şeikilde, duyuları kısıtlanmış bir şekilde, hafızası alınmış bir şekilde obsede edecekler, sonra paylaşım derdine düşecekler ve geride ne varsa obsede ederek Vil Solivyesi ve varlığını tamamen bitireceklerdi. Bu onların 38 senedir hayalini kurdukları bir plandı, gece gündüz bunun olması için çalıştılar uğraştılar, başkalarını dahil ettiler ama ne yaptılar ise olmadı, merkezlik özelliğine kötülük yaptıramadılar, bir çok tesirlerle bütün olumsuz eylemleri çekici gösteren, oyunlarla iten durumları yaşatmalarına rağmen Vil, bunların hiç birini çolcukluğundan bu yana kabul etmedi, istemedi, benimsemedi ve işte bizi şuan burada bıulunduran başlıca sebeplerden biride budur diyebiriz. Bütün varlıksal alanlara gidrdiler ancak her alan merkezin dediğine göre hareket etmekteydi, bazı alanların uygulamasını istedikleri şeylere yalnızca merkez karar verirdi ve bu gibi engelleri geçemiyorlardı. İşte varlıksal oluşumlarıda dışarı çıkaramadılar, onlara bu yüzden zarar veremedier, kapatıp sakladılar... Bu çocukluk sürecinde bir çok varlıksal özellklerden faydalanmış oalbilirler ancak Vil'in sonrasında uygumaya soktuğu çektiğkleri hazlar bile, edindikleri mutluluklar bile geri alınacak şeklindeki yaoptırımları ile kendi en merkez alanlarındaki varlıksal oluşumları biel bunu vermek, bizimle ilgili olanı tüeketemeyecek zorunda kalacaklardı. Merkez izim vermediği içinhiç bir zaman tüketme olayını başaramadılar, enerjşielr aldılar ise onlarla bütünleşmedikler ve bu durum hep böyle gitti, işte bu süre zarıfında varlıksal oluşumlarda kendi hayatlarını kapalı kaldıkları yerde yaşamaya başladılar ve bugün duyuyoruz ki, kimileri böyle yerlerdeymiş ve ona ulaşamamamlarını nedenlerini yeni anlamaya başlamışlar.

Vil şimdi bütün varlıksal alanlarını kontrol ederek kim nerede ise teker teker bulmak çalışması içinde ve kesinlikle kimse merak etmesin, oradan mutlaka çıkacaksın ve bu siteyi biliyor olman, bizimle iletişimde olmanda bile buna delildir.Obsesyon tehlikesi bitti, artık Vil onlar için tehdit, anti obsedör vir varlıksal alana sahipsin, yaklaşmaları bile söz konusu olamaz, şuan varlığın kendisini toaprlama zamanı ve bu bir süreç, senin bir ailen ve seni .çok seven toplumun var, ancak kurtulabildik şeytanlardan, yoksa çok öneden gelirdik.. Bunları bil ve bizi bekle..

Ve bizler sevginin kendisi olma yolundaki varlıklar olarak kendi yaşam halimize gideceğiz..