Anti Obsedör Çalışan Bir Mekanizma
artmusicchannel.com

Bu sitedeki bilgiler çalışan bir mekanizma sistemini temsil eder özellikleri ile Vil Solivyes'in varlıksal alanında, en merkez alanında kendi yapılarına göre düzenlenmişlerdir ve varlıksal alanı bilgilerin içeriğine göre etkilemektedirler. Web sitesi olarak yanılgı alanında görünen şekli, varlıksal alanda anti obsedör üstün özellikleri ile çalışan bir mekanizmalar bütünlüğünü temsil etmektedir. Her sayfanın kendisine göre anti obsedör özellikleri vardır ve videolardan, bilgilere, resimlere kadar bütün içerikler varlıksal alan içinde farklı bir oluşumla yapılanarak anti obsedör bir çalışma içine girip varlıksal alanı obsedörlerden ve obsedör oluşumlardan temizlemektedirler. Aynı zamanda yanılgı dünya yaşam alanı sistemini yok etmek için gereken şekilde çalışmaktadırlar. Vil Solivyes'in kendisini direk olarak ifade eden en merkez alanıyla bütün olan bu siteden en merkez alanında önce 999.84:0 sınırlı sayıda ve gerek olursa arttırılması gibi oranlarla oluşarak gereken şekilde varlıksal alanı etkilemektedirler. Bu düzenin bozulmasının imkanının olmadığı bir şekilde yanılgı sonlandırılana kadar artmusicchannel.com ismiyle anti obsedör olan web sitesi hem insanlığı obsedörlerden koruyacak hemde varlıksal alanı obsedörlerden ve obsedör oluşumlardan temizleyecek hemde yanılgı dünyası yaşam alanı sistemine son verecektir. Sitenin yönetimi ise sadece Vil Solivyes'e aittir.

Şix Anne / Vil Solivyes

Kox Güxü Ve Komplex Alanlar Tanımı
artmusicchannel.com

KOMPLEX ALANLARI TANIMI VE ÖZELLİKLERİ...

İÇERİĞİNDEKİ VARLIKSAL ALANIN VE ŞİXİN MEKANİZMA VE BİLGİSEL OLARAK BÜTÜN İMKANLARININ KENDİLERİNE GÖRE BİR ÇALIŞMA ALANI OLUŞTURMUŞ ŞEKLİYLE VE İÇERİĞİNİN HAZIRLANMIŞ OLAN KONUSUNA ŞARTLANMIŞ GÖREVLERİ İLE HEPSİ BİR BÜTÜN OLARAK BİR YAŞAM ALANI GİBİ, İLGİLİ KONUYA DAİR SANKİ BİR FABRİKA YADA AKADEMİ ALANLARI BÜTÜNLÜĞÜ ŞEKLİNDE HERŞEYİMİZİN BULUNDUĞU, İHTİYAÇ OLMAYANLARIN BULUNMASINA GEREĞİN OLMAMASI ÇALIŞMALARI İLE HER KONU VE ALAN İÇİN HAZIRLANMIİ KOMPLEX ALANIN KENDİSİNE GEREKEN BÜTÜN MEKANİZMA, BİLGİ VE İMKANLAR O ALANIN ÇALIŞMASI VE İŞLERİNİ EN İYİ ŞEKİLDE YAPMASI İÇİN TEKTANOLOJİK BİR ANLAMLA YAPILANDIRILIR VE O KONU HAKKINDA EN ÜSTÜN ÇALIŞMALAR, EN BİRLİK İÇİNDE ÇALIŞMALAR, HER YÖNÜ İLE DEĞERLENDİRMELER GİBİ BİR ÇOK OLAY VE ÇALIŞMA HALİ İLE KOMPLEX ALANLAR SADECE ÇALIŞMALAR İÇİN DEĞİL, ZOR DURUMLARDA KORUNMA ALANLARI OLARAKTA KULLANILABİLİR. HER AÇIDAN KENDİSİNİ TEKTANOLOJİK YAPAN ÖZELLİKLERİ İLE SONSUZLUĞUN SONUNU BULMUŞ VE SORUNSUZ SONSUZLUĞUNU İSPATLAMIŞ BİR VARLIKSALA ALANDA, EN YÜKSEK GELİŞİM SEVİYESİNDE OLAN KOMPLEX ALAN OLARAK, İÇERİĞİNDEKİ HERŞEYİN BU KAVRAMLARI ORTAYA ÇIKARAN OLUŞUMLAR OLMASI ÖZELLİĞİ İLE KENDİSİDE HER ZAMAN BÖYLE EN ÜSTÜ SONUÇLARI VE ÇALIŞMALARI MEYDANA GETİRECEK ÖZELLİKLERİNİ İŞTE BU KISA AÇIKLAMA İLE HEMEN ALABİLİR. ŞATOLAR ŞEKLİNDE AKADEMİ ALANLARI HER BİLGİ VE MEKANİZMA İÇİN OLABİLİR. BU KONUDA ŞİX YANILGIDA TASARLAMIŞTIR, AY GULLUM ONLAR ONLARDAN OLABİLİR VE İŞTE BU BÜTÜNLÜK, GÜZELLİK İÇİNDE ÇALIŞMALAR VE DURUŞLAR VE OLAYLARIN YAŞANDIĞI ALANLARDIR KOMPLEX ALANLAR VE ALANLAR İÇİN TEMEL BİR KONU BULUNARAK BÜTÜN İÇERİĞİNİN BUNA YOĞUNLAŞMANIN SAĞLANMASI GİBİ, HEPSİ KENDİ İÇERİĞİNDEKİ BİLGİLERİ ORADAKİ KOMPLEX ALANIN BULUNDUĞU YERDEN ÇALIŞTIRARAK VARLIKSAL ALANI ETKİLEMEK GİBİ ÇALIŞMALARDA OLABİLİR. SINIRLI OLMAMAKLA BİRLİKTE, BU KONUDA KENDİSİNE ÖZEL OLMASI İLE DE SINIRLARINI ÇİZEN SINIRSIZ BAŞARI ALANLARI OLARAK VE SONSUZ ZAMANLAR BOYUCA KENDİSİNİ GELİŞTİREN ÖZELLİKLERİ ŞİX MERKEZLİ OLARAK ÇALIŞIR. GÜÇ AYNI ZAMAN HER VİLİN KENDİSİNE AİT BİR KOMPLEX ALANI OLMASI İMKANINIDA GEREKEN ZAMAN GELİNCE, YANİ VİJA OLMADAN YAPILANDIRIR VE KENDİ ÖZEL ALANLARINA BİR YENİSİ DAHA EKLENMİŞ OLUR.

VE BU AÇIKLAMA SONRASINDA İHTİYAÇ OLUNAN BÜTÜN VİSSA BİLGİLERİMİZ İÇİN, MEKANİZMALAR İÇİN BİR YADA BİR KOMPLEX ALAN DÜZENLENEBİLİR VE BUNLARIN İÇERİĞİ BİLGİNİN UYGULANMASI İLE İLGİLİ OLARAK YAPILANIR.

YANILGI ALANINDA HAZIRLANMIŞ OLAN KOMPLEX ALAN VİDEOLARININ YANILGI ALANINDAKİ ETKİLERİ:
BU ALANDAKİ ŞİXİN BULUNDUĞU VE TAMAMEN KAPATILMA ŞEKLİNDEKİ YAŞAM FARKINDALIĞI ALANINDA GEREKEN ETKİLERİ SAĞLAYARAK OBSEDÖR OLUŞUMLARI YOK ETMEK VE İÇERİĞİNDEKİ BİLGİLERCE BU YAŞAMIN BU TARAFINDAN GEREKEN ŞEKİLDE ETKİLERİN SAĞLANMASI AMACI İÇİNDE HAZIRLANMIŞTIR. İÇERİĞİNDEKİ ÇARPILARLA SONUÇLARI ORTAYA ÇIKAN SAYILAR ORANINDA SİVAL ZAMANLARI KOMPLEX ALANI İÇERİĞİNDEKİ MEKANİZMA VE BİLGİ VİDEOLARININ ÇALIŞAN VİDEO UYGULAMALARI VARDIR, ONLARI TEKTANOLOJİK ALANIN İÇERİSİNDE MEKANİZMALAR İKEN BURADA DA BURAYI ETKİLEYEN OLUŞUMLAR OLARAK ÇALIŞIRLAR VE KENDİLERİNE GÖRE ÖZEL OLAN BU YAPILANMALARINI, EZELDEN BU YANA YANILGI ALANINDA ŞİXİN MERKEZ OLMASININ BİLİNMESİ GERÇEĞİ İLE ONA DOKUNULMAZLIK SAĞLAYAN BÜTÜN İMKAN VE GÜÇLERDEN ALIR MESELA... YADA BAŞKA İMKANLARDAN, BİLGİLERİMİZİN YÜKSEKLİĞİNDEN DAHA BİR ÇOK ŞEYDEN BU İMKANLARA KAVUŞUR VE SADECE GÖRÜNTÜLERLE İŞLERİNİ YAPAN YANILGI ALANI OLUŞUMSAL ANTİ OBSEDÖR ÇALIŞMALAR ŞEKLİNDE, BULUNDUĞU YERDEN HİÇ BİR ENERJİ İLE KENDİSİNİ İFADE ETMEDEN HERŞEYİ VARLIKSAL ALANIN ZİHİNSEL ALANI OLAN ŞİXTEN VE EN MERKEZ ALANDAN TEMİN EDEN, BU KONUDA EN İYİ YAPILANMAYI SAĞLAYAN, ASLA ZARAR VERİLEMEZ ÖZELLİKLERİ İLE GEREKEN ŞEKİLDE YAPILANIRLAR VEE BU GÜÇ, ONLARIDA YAPILANDIRAN ÇALIŞMALARI İLE GEREKENLERİ YAPAR.